Į rinktinę sugrįžusios G.Kavaliauskaitė ir S.Kolosovė: turime išeiti ir kautis (VIDEO interviu)

2021-10-05

Lietuvos moterų rankinio rinktinė rinktinę trečiadienį Opolės mieste Lenkijoje rungtynėmis su šios šalies nacionaline komanda pradės kovas 2022 Europos čempionato atrankos varžybas.

kavaliauskaitė

Atranką į 2020 metų Europos pirmenybes buvo sustabdyta dėl koronaviruso, o pasaulio čempionato atrankos varžybos lietuvės iškovojo 1 pergalę, patyrė 2 pralaimėjimus ir į kitą etapą nepateko.

Tuomet Šiaurės Makedonijoje vykusiame atrankos turnyre Lietuvos rinktinei negalėjo padėti visas būrys svarbių žaidėjų. Tarp jų ir Vokietijoje rungtyniaujančios Simona Kolosovė ir Greta Kavaliauskaitė. Šįkart abi atsitraukusios žaidėjos jau yra komandoje ir yra pasiruošusios rungtyniauti.

 

„Nuotaikos yra labai tikrai labai geros, ypač, kai po ilgo laiko. Motyvacijos yra labai daug. Komandai reikia laiko, kad susižaistumėme, bet viskas yra gerai.

Komanda atsinaujinusi, bet anksčiau susidurti neteko tik su viena iš naujokių. Komanda yra labai jauna, tačiau tai tik suteikia energijos ir turime daugiau dirbti.

Lenkija ir Rusija bus labai stiprios varžovės, bet mes neturime ką prarasti. Turime tiesiog eiti ir mėgautis rankiniu. Turime galimybę pamatyti aukščiausio lygio rankinį ir tai bus puiki patirtis.

Mūsų tikslas turi būti parodyti, jog tiesiog galime žaisti. Turime atidirbti 100 procentų, nes kitu atveju turėsime iš aikštės išeiti nuleistomis galvomis“, – kalbėjo S.Kolosovė.

G.Kavaliauskaitei puikiai prasidėjo praėjusios Europos čempionato atrankos kovos ir ji buvo viena iš rezultatyviausių atrankos žaidėjų. Vis tik tuomet dėl koronaviruso kovos buvo nutrauktos, o pagal reitingą lietuvės į Europos pirmenybes nepateko.

„Sugrįžtu po turbūt netgi ilgiausios pertraukos karjeroje. Kol kas dirbame treniruotėse ir laukiame rungtynių.

Praėjusį sykį korona tikrai smogė labai skaudžiai. Niekas nesitikėjo tokios ilgos pauzės, tad po to buvo pakankamai sunkus sugrįžimas.

Mūsų rinktinė per tiek laiko spėjo pasikeisti. Atrodo, kad ta kartų kaita pastoviai vyksta ir to nusistovėjimo mums tikrai labai trūksta.

Abi varžovės yra daugkartinės čempionatų dalyvės, bet mes neturime, ką prarasti. Važiuojame kovoti ir bandysime draskytis. Motyvacijos ir noro pačiupinėti tokio techniškumo, tokio lygio rungtynių yra labai daug“, – kalbėjo G.Kavaliauskaitė.

Trečiadienį 19.00 val. Lietuvos rinktinė išvykoje susitinka su Lenkija, o šeštadienį 16.00 val. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje priima olimpines vicečempiones Rusijos rankininkes. Bilietus į susitikimą platina kakava.lt

 

Varžybų rezultatai