Į rungtynes prieš Rusiją – su neužmirštuolėmis ant krūtinės

2022-01-13

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė kovas 2022 metų Europos čempionate pradeda sausio 13 dieną rungtynėmis su Rusijos rankininkais.

image00002

Mūsų šalies rankininkai, vertindami šios datos svarbą ir reikšmę šalies istorijai, aprangose prie krūtinės segės neužmirštuoles.

Taip rankininkai nori pagerbti šios lemtingos nakties aukas, paaukojusias gyvybes dėl Lietuvos laisvės.

„Motyvacijos rungtynėse ir taip netrūksta, tad papildomų dirgiklių tokiam susitikimui ieškoti nereikia. Vis tik puikiai suprantame, kokia svarbi mūsų šaliai yra ši data ir norisi tinkamai ją pagerbti“,– kalbėjo vienas iš rinktinės žaidėjų Aidenas Malašinskas.

Jam pritarė ir vyriausiasis komandos treneris Mindaugas Andriuška.

„Natūralu, kad visi komandoje esame šalies patriotai, o Laisvės gynėjų diena yra tarsi mūsų Nepriklausomybės kovos simbolis. Neužmirštuolės mūsų aprangose simbolizuoja, jog mes nepamirštame, kodėl esame laisvi ir galime rungtyniauti po mūsų šalies vėliava bei skambant mūsų šalies himnui“, – kalbėjo strategas.

Lietuvos rinktinė po Nepriklausomybės atgavimo į Europos čempionatą pateko po 24 metų pertraukos. Pastarąjį kartą su elitinėmis Senojo žemyno komandomis lietuviai grūmėsi 1998 metais Italijoje ir tuomet užėmė 9 vietą.

Lietuviai varžysis F grupėje, kurios kovos vyks Košicės mieste Slovakijoje, o be Rusijos rinktinės mūsų komandai dar teks susigrumti su Slovakijos ir Norvegijos komandomis.

Varžybų rezultatai