Individualūs pripažinimai M. Dumčiui ir B. Petreikiui, rezultatyvus R.Bernatonis bei kitų lietuvių pasirodymai

2019-09-17

Daugumoje Europos šalių, kur rungtyniauja rankininkai iš Lietuvos, jau įsibėgėjo naujasis 2019-2020 metų sezonas. Šiomis dienomis labiausiai blykstelėjo antrojoje Vokietijos lygoje rungtyniaujantys Mindaugas Dumčius ir Benas Petreikis, kurie sulaukė individualių pripažinimų.

lietuviai top74-ojo turo varžybose B. Petreikio ir V. Rašimo atstovaujama „Aue“ ekipa nusileido „Bietigheim“ rankininkams rezultatu 26:31. Tai nesutrukdė 7 įvarčius pelniusiam B. Petreikiui patekti į visos lygos turo TOP7 kaip geriausiam kairiojo pusiau krašto žaidėjui.

M.Dumčius šią savaitę galėjo džiaugtis ne tik savo pripažinimu, bet ir komandos pergale. „Elbflorenz“ ekipa po dramatiškos kovos 24:23 palaužė „Lubeck – Schwartau“ klubą. 7 įvarčius pelnęs M. Dumčius jau antrą kartą šiame sezone buvo išrinktas geriausiu dešiniojo pusiau krašto žaidėju.

Nesėkmingas turas buvo dviems iš trijų lietuvių, rungtyniaujančių aukščiausioje Prancūzijos lygoje. Pergale džiaugtis galėjo tik Vaidoto Groso „Istres“ ekipa, kuri 33:29 įveikė „St. Raphael“ komandą. Lietuvis prie pergalės įvarčiais neprisidėjo.

J.Truchanovičiaus „Montpellier“ 24:25 šiame ture nusileido „Nimes“ rankininkams, o G. Babarsko „Chambery“ taip pat vieno įvarčio skirtumu 28:29 turėjo pripažinti „Aix“ klubo pranašumą. Abu lietuviai šiuose mačuose įvarčių nepelnė.

Vengrijos aukščiausioje lygoje rezultatyvumu išsiskyrė Rolandas Bernatonis, o jo ekipa sužaidė lygiosiomis 27:27 su „Mezokovesd“ bei iškovojo pergalę 27:24 prieš „Oroshazi“ ekipą. Abejose rungtynėse R. Bernatonis pelnė po 6 įvarčius.

Lenkijoje Mindaugas Tarcijonas trečiajame ture susidūrė su savo buvusia ekipa – Opolės „Gwardia“. Į savo buvusio klubo vartus lietuvis įmetė 2 įvarčius, o dabartinė jo komanda „Tarnow“ patyrė pralaimėjimą 22:29.

urbonas rusijaSezoną gerai Maskvos „Spartak“ ekipoje pradėjęs Mindaugas Urbonas ir toliau negali savo klubui padėti dėl traumos, tačiau jo klubas aukščiausioje Rusijos lygoje pasiekė pergalę. „Spartak“ 27:24 nugalėjo Volgogrado „Kaustik“ rankininkus.

Aukščiausioje Austrijos lygoje Povilas Babarskas nebaigė rungtynių dėl susirinktų trijų pašalinimų po 2 minutes, o jo „Bregenz“ klubas 25:26 nusileido „Ferlach“ ekipai. Lietuvis įvarčiais šiame mače nepasižymėjo.

Įvarčių nepelnė ir Vienos „Fivers“ klube rungtyniaujantis Vytautas Žiūra, tačiau jo ekipa 32:23 nugalėjo „Barnbach“ rankininkus.

BeNe lygoje ir toliau stringa naujoji Karolio Bliuvo „Atomix“ ekipa, kuri 26:38 nusileido „Sporting“ klubui. Legionieriaus karjerą pradėjęs lietuvis pasižymėjo 3 įvarčiais.

Kito rankininko iš Lietuvos, rungtyniaujančio BeNe lygoje, Vaido Trainavičiaus „Green Park“ 34:29 nugalėjo „Kras“ rankininkus.

Be įvarčių aukščiausioje Islandijos lygoje vis dar lieka Karolis Stropus, tačiau jo komanda ir antrajame ture šventė pergalę. Lietuvio „Afturelding“ 30:22 nugalėjo „Stjarnan“ ekipą.

Varžybų rezultatai