Iš pareigų pasitraukęs M.Andriuška: grįžtame su nuliu taškų, tad reikia pokyčių

2022-01-18

Lietuvos rinktinės treneris Mindaugas Andriuška po trečiųjų Europos čempionato rungtynių su Norvegija paskelbė, kad traukiasi iš pareigų.

Lietuvos rinktinė visose trijose Europos čempionato rungtynėse išlaikė intrigą, tačiau buvo nusileista Rusijos, Slovakijos, o galiausiai ir Norvegijos rinktinėms.

Po 24 metų pertraukos į rankinio elitą sugrįžusios rinktinės strategas nusprendė, kad rezultatas nėra tenkinantis ir pasitraukė iš pareigų.

„Grįžtame su nuliu taškų ir toks rezultatas nėra tenkinantis, tad reiškiasi reikia pokyčių. Komanda turi judėti pirmyn ir galbūt naujas treneris taps tuo postūmiu“, – kalbėjo M.Andriuška.

Strategas pripažino, kad buvo pats sau išsikėlęs tikslą iškovoti bent vieną pergalę – kitu atveju trauktis.

„Kovėmės tikrai garbingai, tačiau vis kažko pritrūkdavo. Pirmose dvejose rungtynėse koją kišo nepatirtis. Trečiose jau rungtynes pradėjome gerai, bet subyrėjome po pertraukos. Buvau nusprendęs, kad jeigu nepasieksime pergalių – trauksiuosi“, – užtikrintas buvo iš Panevėžio kilęs strategas.

Vis tik pats treneris pripažino, kad toli gražu ne viskas buvo blogai ir pozityvo po čempionato tikrai yra daug.

„Faktas, kad viskas nebuvo taip blogai. Tiesiog norėjosi pergalių, o jų nėra. Vyrai tikrai visose rungtynėse kovėsi ir buvo malonu su jais dirbti. Jaunimas, manau, žengė į priekį ir šis branduolys ateityje gali tikrai ne tik sugrįžti į čempionatą, bet ir kovoti dėl pergalių jame“, – kalbėjo rankinio treneris.

Varžybų rezultatai