Išaiškėjo ,,Velux’’ čempionų lygos burtai ir su kuo susitiks lietuvių atstovaujamos ekipos

2016-07-01

Grupių etapo burtų traukimo ceremonija vyko Liepos 1 d., 14:00 val., Lietuvos laiku tiesioginė transliaciją galima buvo stebėti ehfTV.com

Tarp 26 komandų, kurios turi tiesioginį bilietą į grupių etapą yra trys komandos, kuriose rungtyniauja lietuviai: Jonas Truchanovičius, Aidenas Malašinskas ir Povilas Babarskas. Pirmoji komanda, kurioje rungtyniauja Jonas – Montpellier HB (FRA), antroji A.Malašinsko atstovaujama komanda, kuri ir praėjusių metų sezone dalyvavo turnyre – HC Motor Zaporozhye (UKR) ir trečioji taip pat praėjusį sezono dalyvavusi turnyre yra P.Babarsko atstovaujama ekipa RK Celje Pivovarna Lasko (SLO)

Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės žaidėjo Jono Truchanovičiaus komentaras apie grupę į kurią pateko ir joje esančius varžovus: 

 

jonas-truchanovicius-69488146

Tai pirmieji mano metai ,,Velux’’ čempionų lygos sezone, todėl patirties tikrai trūksta ir negaliu prognozuoti ir spėlioti kas pateks toliau, o kas ne. Aišku pirmas mūsų  tikslas yra išeiti iš grupės etapo tolyn ir tęsti kovas atkrintamose rungtynėse. Varžovų dar niekada nebuvau sutikęs, todėl negaliu nieko pasakyti, tačiau ir taip aišku, jog čia kautis reikia su visais ir negalima atsipalaiduoti nei minutei. Bendrai labai džiaugiuosi, jog patekau į tokį klubą, kuris rungtyniaus aukščiausio lygio rankinio turnyre.

 

B grupėje rungtyniaus P.Babarsko klubas (RK Celje Pivovarna Lasko), C ir D grupėse rungtyniaus Jono Truchanovičiaus (Montpellier HB) ir Aideno Malašinsko (HC Motor Zaporozhye) atstovaujami klubai.

 

 A Grupė  B Grupė
Telekom Veszprem (HUN) Rhein-Neckar Löwen (GER)
FC Barcelona Lassa (ESP) KS Vive Tauron Kielce (POL)
Paris Saint Germain HB (FRA) HC Vardar (MKD)
Bjerringbro-Silkeborg (DEN) HC Meshkov Brest (BLR)
Orlen Wisla Plock (POL) MOL-Pick Szeged (HUN)
SG Flensburg-Handewitt (GER) RK Celje Pivovarna Lasko (SLO)
Kadetten Schaffhausen (SUI) HC PPD Zagreb (CRO)
THW Kiel (GER) IFK Kristianstad(SWE)

 

C Grupė D Grupė
Naturhouse La Rioja (ESP HBC Nantes (FRA)
HC Metalurg (MKD) Team Tvis Holstebro (DEN)
Chekhovskie Medvedi (RUS) HC Motor Zaporozhye (UKR)
Montpellier HB (FRA) Besiktas MOGAZ HT (TUR)
Elverum HH (NOR) Dinamo Bucuresti (ROU)
Qualifier Group 1 Qualifier Group 2

 

Turnyro sistema:

Pagrindinės turnyro grupės yra A ir B grupės, iš kurių į tolimesnį turnyro etapą patenka po šešias komandas, dvi iš jų (A ir B grupės nugalėtojos) patenka tiesiai į ketvirtfinalio kovas, likusios penkios komandos susitinka aštuntfinalyje ir kovoja dėl patekimo į kitą rungtynių etapą. C ir D grupėse esančios komandos grupių etape kovoja dėl dviejų kelialapių į aštuntfinalį, kurį iškovoja grupės finale, kuris vyksta tarp dviejų vienos ir kitos grupės komandų.
VCL_Playing_System_2016-17_June

Varžybų rezultatai