Įsibėgėja prekyba bilietais į istorines rungtynes su Prancūzija (VIDEO)

2019-06-01

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė jau birželio 13 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje surems ginklus su tituluota Prancūzijos rinktine. Mūsų šalies rinktinė dar turi realių galimybių kautis dėl kelialapio į 2020-ųjų metų Europos rankinio čempionatą.

Mūsų šalies rinktinė per keturias kol kas sužaistas Europos čempionato rungtynes turi iškovojusi vieną pergalę – namuose mūsų rinktinė 24:23 įveikė Rumunijos rankininkus ir išsaugojo galimybes kovoti dėl teisės varžytis Europos čempionate. Tiesa, tam Lietuvos rinktinei reikia kautis dėl taškų abejose likusiose rungtynėse – birželio 13 dieną namuose su Prancūzija ir birželio 16 išvykoje su Portugalija.

Prieš du metus Lietuvos vyrų rankinio rinktinė Klaipėdos „Švyturio“ jau žaidė itin svarbias rungtynes su Prancūzija ir tuomet mūsų rankininkai tik po labai atkaklios kovos nusileido varžovams 25:26. Rungtynes Klaipėdoje su prancūzais tada stebėjo daugiau nei 2,5 tūkstančio sirgalių.

Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas su malonumu prisiminė praėjusios atrankos mačą Klaipėdoje su ekspertais iš Prancūzijos: „Tuomet Lietuvos rankinio sirgaliai galėjo mėgautis aukščiausio lygio rankiniu Klaipėdoje. Nors galutinis rezultatas buvo neigiamas, tačiau emocine prasme tai buvo labai teigiamas mačas. Artypilnės tribūnos, griausmingas sirgalių palaikymas ir geras mūsų rinktinės žaidimas.“

„Kol kas sunku prognozuoti kiek sirgalių bus šiose rungtynėse su Prancūzija, tačiau tikimės, jog skaičiai bus panašūs kaip prieš du metus. Prekyba bilietais jau yra įsibėgėjusi, o mes tik galime patikinti, jog į mačą atvykę sirgaliai pasisems teigiamų emocijų bei turiningai praleis vakarą“, – apie būsimas rungtynes kalbėjo D. Pasvenskas.

Lietuvos ir Prancūzijos rungtynių bilietai jau dabar pasiekiami „Ticketmarket“ kasose.

Varžybų rezultatai