Ispanijos pirmenybėse – solidus L.Simėno žaidimas

2020-09-21

Europoje vis stipriau įsibėgėja nacionaliniai šalių čempionatai, o tuo pačiu savuosius sezonus pradeda vis daugiau mūsų šalies rankininkų.

simėnas lukasPuikų individualų pasirodymą surengė legionieriaus karjerą pradedantis Lukas Simėnas, kuris Ispanijoje į „Barcelona“ vartus įmetė 5 įvarčius, tačiau jo atstovaujama „Nava“ ekipa nusileido varžovams 22:39.

Suomijos pirmenybėse pergalingai startavo Giedriaus Morkūno atstovaujama Ryhimiakio „Cocks“ ekipa, kuri 33:31 nugalėjo Helsinkio HIFK rankininkus.

Austrijoje Povilo Babarsko „Bregenz“ komanda 26:22 nugalėjo „Barnbach“ rankininkus. Lietuvis įvarčiais šiame mače nepasižymėjo.

Įspūdingu žaidimu pirmajame mače Islandijoje pasižymėjęs Vilius Rašimas ir antrose rungtynėse buvo naudingas, o vartininko iš Lietuvos atstovaujamas „Selfoss“ klubas sužaidė lygiosiomis 24:24 su KA ekipa.

Sezoną Islandijoje pradėjo ir Karolis Stropus, žaidžiantis „Thor“ klube. Pastarosiose rungtynėse su FH rankininkais lietuvio komanda 19:24 pripažino varžovų pranašumą, o K.Stropus susitikimą baigė su 3 įvarčiais.

Italijoje pralaimėjimą patyrė Modesto Štarolio atstovaujama „Eppan“ ekipa, kuri 32:34 pralaimėjo „Bolzano“ klubui.

Jau rašėme, kad Aidenas Malašinskas su „Motor“ ekipa pirmajame Čempionų lygos ture 25:30 nusileido „Barcelona“ klubui. Lietuvis tame mače pasižymėjo 7 įvarčiais, o vienas iš jų pateko tarp gražiausių lygos epizodų. Lietuvis pats sulaukė ir individualaus pripažinimo – jis išrinktas į pirmojo turo simbolinį septintuką.

Antrojoje Vokietjos moterų lygoje puikiai startavo Simona Kolosovė, kuri pelnė 5 įvarčius, o jos „Fuchse“ ekipa 36:20 sutriuškino „Nurtingen“ ekipą.

Greta Kavaliauskaitė su „Kirchof“ klubu 23:35 nusileido „Solingen“ komandai. Lietuvė šiame mače pelnė 2 įvarčius.

Be Brigitos Ivanauskaitės žaidęs „Sachsen“ klubas 27:27 lygiosiomis sužaidė su „Wuppertal“ klubu.

Varžybų rezultatai