Ištraukti jaunimo rankinio čempionatų burtai

2015-11-14

Europos rankinio federacijos konferencijos metu, kuri vyko Bukarešte, Rumunijoje, ištraukti vaikinų iki 20 metų atrankos į Europos čempionatą, ir tos pačios amžiaus kategorijos merginų atrankos į pasaulio čempionatą, burtai.

Vaikinai

Finalinis turnyras vyks Danijoje liepos 28 – rugpjūčio 7 dienomis, o be šeimininkų vietą jame jau užsitikrino trys geriausios 2014 m. U18 Europos čempionato rinktinės – Prancūzija, Vengrija ir Ispanija. Čempionate iš viso varžysis 16 komandų

Dėl kelialapių į šį čempionatą likusios ekipos kausis balandžio 8 – 10 dienomis.

Burtai suskirstė ekipas į atrankos grupes. Lietuva pateko į pirmąją grupę kartu su Vokietija, Rusija ir Kosovu. Atrankos turnyras turėtų būti surengtas Rusijoje.

Iš šios grupės į Europos čempionatą pateks dvi ekipos.

Merginos

Merginų iki dvidešimties metų pasaulio čempionatas numatytas kitąmet Rusijoje. Vietas ten jau turi šeimininkės, danės, rumunės ir švedės.

Europos zonos atrankoje kausis 27 ekipos  ir kovos dėl likusių kelialapių. Lietuvės pateko į antrą atrankos grupę kartu su Vokietija, Čekija ir Bulgarija. Teisę žaisti pasaulio čempionate iškovos tik grupės nugalėtojos. Pirmumo teisę rengti šios grupės atrankos varžybas turi Čekija.

Varžybų rezultatai