Ištraukti vaikinų ir merginų taurės ketvirtfinalio burtai

2015-12-01

Šiandien vykusių burtų traukimo metu paaiškėjo vaikinų gimusių 1998 ir 2000 m. ir merginų, gimusių 2000 m. taurės varžybų ketvirtfinalio poros. Pirmosios rungtynės turės būti sužaistos iki gruodžio 13 d., antrosios – iki gruodžio 27 d.

Nugalėtojai keliaus į pusfinalius, kurių burtai bus traukiami po naujųjų metų, sausio 5 d.

Vaikinų taurė (2000 m.)

Po burtų paaiškėjo, kad nemažai daliai komandų teks nemažai pakeliauti. Taip pat neišvengta ir artimų kaimynų akistatos. Laukia Alytaus ir Varėnos jaunųjų rankininkų Dzūkijos derbis. Porose pirmos nurodytos komandos pirmąsias rungtynes žais namuose, antrąsias išvykoje.

Šilalės SM – Molėtų KKSC

Zarasų SC – Vilniaus SM „Tauras“

Varėnos SM – Alytaus SRC

Klaipėdos „Viesulo“ SC – Pasvalio SM

Vaikinų taurė (1998 m.)

Vaikinų amžiaus grupėje, kurių nemaža dalis sportininkų netrukus pasibels į suaugusiųjų komandų duris ar jau jas pravėrę, taip pat laukia keturios dvikovos.

Varėnos SM – Klaipėdos „Viesulo“ SC

Vilniaus SM „Tauras“ – Šiaulių SM „Dubysa“

Pasvalio SM – Utenos DSC

Molėtų KKSC – Panevėžio KKSC

Merginų taurė

Pirmąją Kalėdinę dovaną jau gavo Kretingos SM rankininkės, kurios į pusfinalį pateko be kovos. Taurės varžybose dalyvauja tik septynios komandos, tad vienai iš jų turėjo nusišypsoti sėkmė ir tai buvo pajūrio atstovės.

Kitose porose ekipų, kaip ir vaikinų atveju, laukia tolimos išvykos. Porose pirmos nurodytos komandos pirmąsias rungtynes žais namuose, antrąsias išvykoje.

Pasvalio SM – Vilniaus SM „Tauras“-2

Alytaus SRC – Klaipėdos „Viesulo“ SC

Utenos DSC – Vilniaus SM „Tauras“-1

Varžybų rezultatai