J.Truchanovičiaus „Montpellier“ toliau triuškina varžovus EHF Europos lygoje

2020-12-02

Monpeljė „Montpellier“ klubas su Jonu Truchanovičiumi ir toliau užtikrintai žygiuoja EHF Europos lygos varžybose. Lietuvio atstovaujama ekipa 32:21 (16:13) nugalėjo Alingsoso „Alingsas“ rankininkus ir įsirašė trečiąją pergalę iš eilės.

Jonas Truchanovicius vs AlingsasNamuose žaidę prancūzai mačą pradėjo užtikrintai ir nors didelės persvaros pirmoje mačo pusėje susikurti nespėjo, tačiau lygus rezultatas buvo tik kartą (1:1), o svečiai iš Švedijos į priekį išsiveržę taip ir nebuvo. Solidžiai atrodžiusi „,Montpellier“ ekipa po pirmųjų 30 minučių pirmavo 3 įvarčių persvara – 16:13.

Į likusius klausimus lietuvio atstovaujamas klubas atsakė jau pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis, kuomet laimėjo atkarpą 10:3 ir padidino persvarą iki dviženklės – 26:16. Likęs laikas jau tebuvo formalumas ir „Alingsas“ intrigos grąžinti nebeįstengė, o „Montpellier“ pasiekė dar vieną triuškinamą pergalę – 32:21.

Praėjusią savaitę geriausiu Prancūzijos lygos gynėju išrinktas J.Truchanovičius svariai prisidėjo ir prie šios pergalės. Iš Šiaulių kilęs kairysis pusiau kraštas ne tik puikiai darbavosi gynyboje, bet ir pasižymėjo 3 pelnytais įvarčiais. Tiesa, kartą J.Truchanovičius užsidirbo 2 minučių pašalinimą.

Po šios pergalės „Montpellier“ liko vienintele C grupėje nė karto nepralaimėjusia komanda. Tiesa, prancūzų klubas vieneriomis rungtynėmis žaidė mažiau nei dauguma varžovų.

Pergalingame mače „Montpellier“ į priekį vedė Hugo Descatas, pelnęs 9 įvarčius, 6 pridėjo Benjaminas Bataille’as, Kyllianas Villeminotas – 5.

Pralaimėjusiems 6 surinko Williamas Anderssonas Mobergas, 5 įmetė Jonathanas Sandbergas, 4 – Axelis Franzenas.

Kitame ture gruodžio 8 dieną „Montpellier“ jau išvykoje susitiks su tuo pačiu švedų „Alingsas“ klubu.

Varžybų rezultatai