Jauniai sužinojo varžovus Europos čempionate (vyr. trenerio komentaras)

2019-11-04

Lietuvos jaunių iki 18 metų rankinio rinktinė sužinojo savo varžovus Europos čempionato B divizione.

jauniai (1 of 17)

Bulgarijoje vyksiančiose varžybose mūsų šalies rinktinė žais B grupėje kartu su Baltarusijos, Slovakijos bei Suomijos rinktinėmis. Kitoje grupėje kausis Čekijos, Farerų Salų, Bulgarijos ir Didžiosios Britanijos rinktinės.

Lietuvos aštuoniolikmečiams tai bus pirmasis oficialus čempionatas, o jam ruoštis rinktinė yra pradėjusi jau dabar. Lietuvos jaunių rinktinė, vadovaujama vyriausiojo trenerio Gintaro Paškevičiaus, dalyvauja LRF I-osios lygos varžybose.

Po burtų traukimo ceremonijos G.Paškevičius teigė, kad burtams didelės reikšmės nesuteikia:

„Varžovai yra daugiau ar mažiau pažįstami ir teoriškai Baltarusija bei Slovakija galbūt turės favoritų statusą varžybose, tačiau, visų pirma, turime galvoti apie savo žaidimą. Norint kilti aukščiau reikia nugalėti visas komandas,“ – kalbėjo treneris.

Prieš čempionatą Lietuvos rinktinė turės nemažai galimybių šlifuoti savąjį žaidimą. Rinktinė ne tik toliau kausis LRF I-osios lygos čempionate, bet vyks žaisti draugiškų rungtynių ir į Latviją bei bandys ieškoti stipresnių varžovų kontroliniams mačams.

„Norisi pamatyti savo lygį dar prieš čempionatą. Būtų labai gerai sužaisti rungtynes su aukšto lygio varžovais, kad pamatytumėm savo problemas ir ką reikia tobulinti. Bandysime ieškoti oponentų dar prieš varžybas, galbūt kalbėsimės su kaimynais lenkais,“- apie pasirengimą čempionatui kalbėjo G.Paškevičius.

Varžybų rezultatai