Jauniausios rankininkės išsidalino medalius

2018-04-26

Vakar Garliavoje vyko 2018 -ųjų m. Lietuvos mini rankinio čempionato, kuriame rungtyniavo 9 metų mergaitės, finalinio turo varžybos. Aukso medalius ir taurę iškovojo Kauno rajono SM mergaitės, treniruojamos trenerės Ernestos Žilienės.

JAUNIAUSIOS

Garliavietės nepaliko jokių vilčių savo varžovėms ir viso sezono metu skynė tik pergales. Antrąją vietą užėmė ir sidabro medaliais bei taure buvo apdovanotos Vilniaus SM “Tauras” pirmosios komandos jaunosios rankininkės, kurias treniruoja Irena Budrienė ir Andriejus Perovas. Vilnietės dėl sidabro medalių atkakliai kovojo su Alytaus SRC (trenerė Rasa Lugauskienė) rankininkėmis. Komandos tarpusavyje susitiko tris kartus, po kartą pergalę šventė alytiškės ir vilnietės, vienos rungtynės baigėsi lygiosiomis. Pagal papildomus rodiklius sidabro apdovanojimai atiteko vilnietėms, o bronzos medaliais buvo apdovanotos alytiškės. Ketvirtąją vietą čempionate užėmė Vilniaus SM “Tauras” antroji komanda.

Kauno rajono sporto mokyklos direktorius A.Pūras apdovanojo geriausias komandų žaidėjas. Kauno rajono komandoje geriausia pripažinta Paulina Kuryševa, Vilniaus SM “Tauras” pirmojoje komandoje – Upė Vitulskaitė, Alytaus SRC komandoje – Viltė Kavaliauskaitė, o Vilniaus SM “Tauras” ekipoje – Kamilė Špakauskaitė.

Varžybų rezultatai