Jonas Truchanovičius atvedė „Montpellier“ į pergalę prieš Aideno Malašinsko „Motor“

2017-03-04

jonastrchČempionų lygios šešioliktfinalio etape susitiko dviejų lietuvių atstovaujamos ekipos: Jono Truchanovičiaus „Montpellier“ ir Aideno Malašinsko Zaporožės „Motor“. Pirmąsias rungtynes, vykusias Ukrainoje, laimėjo svečiai rezultatu 34:36 (15:18), o lietuvis buvo vienas iš dviejų rezultatyviausių prancūzų ekipos žaidėjų šiame susitikime.

Pirmąją vietą C grupėje užėmę ir pastaruoju metu itin solidų žaidimą demonstruojantys „Montpellier“ rankininkai buvo laikomi šių rungtynių favoritais, tačiau Ukrainos klubas neleido svečiams iš Prancūzijos susikrauti solidaus pranašumo prieš atsakomąsias rungtynes Monpeljė mieste.

Nors didžiąją dalį rungtynių prancūzai buvo priekyje, tačiau likus žaisti dešimt minučių iki rungtynių pabaigos, „Motor“ buvo pavykę išlyginti rezultatą 25:25. Vis tik rungtynių pabaigą sėkmingiau žaidė prancūzai, kuriuos savo tiksliais tolimais metimais į priekį vedė Jonas Truchanovičius. Kol kas šiame sezone lietuvaitis Prancūzijos ekipoje daugiau laiko aikštėje praleisdavo, kuomet „Montpellier“ gindavosi, tačiau šiame susitikime jis buvo vienas pagrindinių ramsčių ir puolant varžovų vartus – Jonas Truchanovičius iš viso pelnė net 8 įvarčius ir realizavo 80% visų savo metimų.

Aidenas Malašinskas, kaip jau įprasta Ukrainos ekipoje, buvo tas žmogus, apie kurį sukosi visas puolimas, tačiau šiandien dažniau jis ieškojo savo komandos draugų nei pats atakavo vartus. Vos du kartus į „Montpellier“ vartus metęs Aidenas abu kartus kamuolį pasiuntė į vartų tinklą ir pelnė 2 įvarčius.

Atsakomosios rungtynės Prancūzijoje bus žaidžiamos kovo 11 dieną. Po šio susitikimo ir paaiškės, kuri iš komandų žengs į aštuntfinalio etapą, o kuriai pasirodymas stipriausioje žemyno lygoje bus baigtas.

„Montpellier“: Jonas Truchanovičius ir Jean Loup Faustin po 8, Jure Dolenec ir Mathieu Gebrille po 6.

„Motor“: Igor Soroka 10, Sergey Shelmenko 5, Dimitry Doroshchuk 4, Olexander Shevelev 3, Aidenas Malašinskas 2.

Varžybų rezultatai