Jono Truchanovičiaus 8 įvarčiai padėjo nukauti „Barceloną“

2018-03-26

truchanovicČempionų lygos aštuntfinalyje sublizgėjo lietuvaitis Jonas Truchanovičius. Jo atstovaujama „Montpellier“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su vienais iš lygos favoritų – „Barcelona“ rankininkais. Po permainingos kovos lietuvio klubas rezultatu 28:25 įveikė tituluotuosius ispanus ir žengė pirmąjį žingsnį kito etapo link.

Jonas Truchanovičius, kuris iš viso pelnė net 8 įvarčius buvo ne tik rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, bet tuo pačiu gavo ir geriausio rungtynių žaidėjo titulą.  Jonas Truchanovičius net 4 iš savo pelnytų įvarčių pelnė susitikimo pabaigoje ir taip padėjo perlaužti rungtynių eiga savo ekipai naudinga linkme.

Atsakomąsias rungtynes ekipos kovo 31 dieną ekipos žais jau Barselonoje. Kol kas „Montpellier“ šiame sezone atrodo tiesiog fantastiškai – čempionų lygoje šiuo metu kaunasi dėl patekimo tarp 8 stipriausių komandų, o Prancūzijos lygoje užima pirmąją vietą, lenkdami net legendinį „PSG“ klubą.

Sėkmingas savaitgalis buvo ir EHF taurėje žaidžiantiems lietuviškiems klubams. Rolando Bernatonio „Fraikin“ (Ispanija) rezultatu 28:21 įveikė „Chambery“ (Prancūzija) rankininkus ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje. Po 5 rungtynių lietuvio ekipa turi 7 taškus ir žemiau antrosios vietos jau nenukris, o paskutiniajame mače susitiks su grupės autsaideriu „Wacker Thun“ (Šveicarija).

Ryhiamiahio „Cocks“ ekipa, kuri taipogi kauna EHF taurės grupių etape šansų patekti į ketvirtfinalį jau nebeturi, tačiau šį savaitgalį iškovojo istorinę pergalę. Iki tol visas rungtynes šiame etape pralaimėjusi Gintaro Savukyno treniruojami ir Giedriaus Morkūno atstovaujama suomių komanda 25:23 pranoko „Koper“ (Slovėnija) rankininkus. „Cocks“ taip pat dar tęsia kovą Baltijos lygoje, kurioje gina čempionų titulą.

Varžybų rezultatai