Juodkalnijos vyr. treneris Peras Johanssonas: „Lietuva yra geresnė komanda nei Italija“

2019-09-28

Sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje Lietuvos moterų rankinio rinktinė žais antrąsias Europos čempionato atrankos rungtynes su Juodkalnijos rinktine.  Šios komandos treneris pagarbiai atsiliepė apie mūsų rinktinę bei tikino, jog laukia atkaklesnės kovos nei su Italija.

Pirmąsias rungtynes Europos čempionato atrankos varžybose Lietuva išvykoje 19:33 (12:16) pralaimėjo Vengrijos rinktinei ir dabar bandys reabilituotis savų žiūrovų akivaizdoje – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Lietuvos rinktinės varžove bus itin gerai sukomplektuota  Juodkalnijos moterų rankinio rinktinė.

Pirmosiose savo rungtynėse Juodkalnijos nacionalinė komanda nepaliko vilčių savo varžovėms italėms ir pastarąją rinktinę nugalėjo net 41:17. Vis dėlto, varžovių komandos treneris Peras Johanssonas tikino, jog Lietuvoje laukia sunkesnių rungtynių: „Lietuva yra geresnė komanda nei Italija. Jaučiu pagarbą už tai ką Lietuva padarė prieš du metus sužaisdama lygiosiomis su Vokietija bei žaisdama geras rungtynes su Ispanija. Su vengrėmis lietuvės taip pat žaidė geras 30 minučių. Be abejo, atvykome čia pergalės, tačiau nenuvertiname Lietuvos rinktinės.“

Tarp trijų rezultatyviausių pirmojo turo žaidėjų patekusi Greta Kavaliauskaitė tikino, jog rezervo Lietuvos rinktinė dar turi: „Rankinis komandinis sportas, tad savo žaidimo per daug nesureikšminu. Merginos tikrai stengėsi Vengrijoje, bet galime sužaisti geriau čia namuose. Komandoje ir anksčiau buvo juntama kartų kaita, bet dabar ji pasijautė tikrai labai stipriai. Savo rolės pasikeitimo per daug nejaučiu, tiek, kad tenka žaisti naujoje pozicijoje bei kapitonės pareigos dar labiau įpareigoja.“

Lietuvos ir Juodkalnijos nacionalinių rinktinių rungtynės sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje įvyks 16:00. Susitikimas tiesiogiai bus transliuojamas LRT Plius kanalu.

Varžybų rezultatai