K. Antanavičius atvedė komandą į pergalę Austrijos čempionate

2023-10-17

Rankinis.lt apžvelgia, kaip sekasi užsienio klubuose rungtyniaujantiems Lietuvos rankininkams.

AUSTRIJA

Austrijos rankinio čempionate Karolio Antanavičiaus įvarčiai lėmė pergalę lietuvio atstovaujamai komandai. Hardo „Alpla“ gretose rungtyniaujantis K.Antanavičius pelnė paskutinius tris savo ekipos įvarčius, kurie nulėmė pergalę susitikime su „Barnbach“ klubu.

Karolis Antanavicius

Išvykoje žaidę „Alpla“ rankininkai susitikimo pabaigoje išplėšė pergalę rezultatu 31:30. K.Antanavičius iš viso pelnė 8 įvarčius ir savo komandoje buvo rezultatyviausias. Lietuviui tai buvo rezultatyviausios rungtynės šį sezoną. K.Antanavičius prie pergalės pridėjo ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Karolis Antanavicius_2

Per 6 rungtynes 9 taškus surinkę „Alpla“ rankininkai Austrijos lygoje užima 2-ą vietą ir tik tašku atsilieka nuo lyderio „Fuchse“ klubo.

RUMUNIJA

Rumunijos čempionate dar vienas rezultatyvias rungtynes sužaidė Aidenas Malašinskas. „Buzau“ komandai atstovaujantis A.Malašinskas pelnė 8 įvarčius (7-is iš 7 m.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Deja, rezultatyviai žaidęs lietuvis neišgelbėjo „Buzau“ ekipos nuo pralaimėjimo Rumunijos rankinio flagmanui, pergalingai nacionaliniame čempionate rungtyniaujančiam Bukarešto „Dinamo“ klubui rezultatu 26:34. Kitas „Buzau“ komandai atstovaujantis lietuvis Lukas Juškėnas pelnė įvartį. „Buzau“ nukrito į 8-ą vietą.

Aidenas Malasinskas_Buzau_4

Laipteliu žemiau esanti „CSM Bacau“ komanda, kurioje žaidžia Gabrielius Virbauskas, namuose 26:36 pralaimėjo antroje vietoje esančiai „CSM Constanta“ ekipai. G.Virbauskas pelnė 3 įvarčius ir savo komandoje buvo tarp rezultatyviausių.

VOKIETIJA

Vokietijos čempionate dar vieną pergalę prieš favoritus iškovojusios „Stuttgart“ komandos pergalę apkartino Jono Truchanovičiaus trauma. Susitikime su „Hamburg“ klubu, jau pirmame kėlinyje lietuvis gavo sunkią kelio traumą. Pranešama, kad iš aikštelės J.Truchanovičius buvo išgabentas tiesiai į ligoninę. Be lietuvio likę „Stuttgart“ rankininkai laimėjo rezultatu 36:31. Antrą pergalę iš eilės iškovojęs „Stuttgart“ pakilo į 13-ą vietą.

Jonas Truchanovicius_trauma

„Bundesliga“ lyderiu išlieka visas 9 pergales iškovojęs „Fuchse“ klubas. Lyderis 2-iem taškais lenkia „Melsungen“ ekipą ir 3-imis taškais „Magdeburg“ komandą.

Antrojoje Vokietijos lygoje naudingas Mindaugo Dumčiaus žaidimas padėjo iškovoti pergalę Dresdeno „Elbflorenz“ komandai. „Elbflorenz“ namuose 34:25 nugalėjo „Grosswallstadt“ klubą, kurio jaunimo akademijoje dirba po praėjusio sezono rankininko karjerą baigęs Povilas Babarskas. M.Dumčius prie pergalės pridėjo 2 įvarčius ir net 5 rezultatyvius perdavimus. „Elbflorenz“ pakilo į 6-ą vietą.

Mindaugas Dumcius_Elbflorenz_5

4-oje pozicijoje esanti „N-Lubbecke“ komanda su Benu Petreikiu susitikimą svečiuose su turnyrinės lentelės kaimynu „Postdam“ klubu baigė lygiosiomis 29:29. B.Petreikis pelnė įvartį.

PRANCŪZIJA

Prancūzijos čempionate antrą pralaimėjimą iš eilės patyrė „Aix“ klubas su Gerdu Babarsku. „Aix“ rankininkai svečiuose 26:33 pralaimėjo tarp lyderių esančiai „Toulouse“ komandai. Daugiausia gynyboje rungtyniaujantis G.Babarskas per 35-es minutes įvarčiais nepasižymėjo. „Aix“ nukrito į 8-ą vietą.

Gerdas Babarskas_Aix_Chartres_1

Prancūzijos lygoje liko dvivaldystė. Pirmauja visus šešis susitikimus laimėję „Paris Saint-Germain“ ir „Montpellier“ klubai. Pastarajam pralaimėjusi „Nimes“ komanda prarado pirmuosius taškus ir dabar kartu su „Toulouse“ dalijasi 3-4-ą vietas.

ISLANDIJA

Islandijos čempionate labai arti pirmųjų taškų buvo Selfoss“ komanda, kuriai atstovauja vartininkas Vilius Rašimas. „Selfoss“ susitikimą namuose su Reikjaviko „Fram“ pralaimėjo minimaliu skirtumu 27:28. V.Rašimas nežaidė. Visus šešis susitikimus pralaimėję „Selfoss“ rankininkai yra paskutinėje 12-oje vietoje.

LENKIJA

Lenkijos čempionate be traumuoto Deivido Virbausko rungtyniaujantys „Azoty Pulawy“ rankininkai svečiuose 32:25 nugalėjo Liubino „Zaglebie“ ekipą. D.Virbauskas peties traumą gavo dar rugsėjo 6 d. vykusiose rungtynėse. Medikų teigimu, lietuvis negalės žaisti mažiausiai iki lapkričio pradžios.

Azoty Pulawy

„Azoty Pulawy“ dalijasi 3-4-ą vietas su Zabžės „Gornik“ ekipa. Lenkijos čempionate pirmauja visas 9-es pergales iškovojusios Čempionų lygos dalyvės – Kielcų „Vive“ ir Plocko „Wisla“.

Organizatorių nuotraukos

Varžybų rezultatai