Katalonišką pragarą atlaikiusi J. Truchanovičiaus „Montpellier“ tarp 8 stipriausių Europos komandų

2018-03-31

Jono Truchanovičiaus „Montpellier“ ekipa peržengė „Barcelonos“ ekipos barjerą Čempionų lygos aštuntfinalyje ir žengė į kitą etapą. Lietuvio ekipa išvykoje katalonams nusileido 28:30, tačiau pirmąsias rungtynes buvo laimėjusi rezultatu 28:25 ir to užteko, jog žengtų į kitą varžybų etapą.

truchanovicius montpellier

Susitikimą kur kas geriau pradėjo „Montpellier“ ekipa, kuri vienu metu pirmajame kėlinyje buvo įgijusi net 4 įvarčių pranašumą (7:3), tačiau pranašumo išsaugoti prancūzams nepavyko ir kėlinio pabaigoje „Barcelona“ ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį (15:14).

Antrojo kėlinio pradžia kur kas geriau klostėsi šeimininkų ekipai. Kietai besigynusi „Barcelona“ buvo susikūrusi net ir didesnę nei pakankama persvarą (26:20), tačiau tuomet sausa atkarpa 5:0 atsakę prancūzai sumažino atsilikimą iki minimumo (26:25). Ir nors prasidėjus paskutinei rungtynių minutei „Barcelona“ pirmavo 30:27, tačiau sėkmingą ataką surengusi „Montpellier“ nubraukė visas katalonų viltis išsigelbėti ir žengė į kitą etapą.

Pirmosiose rungtynėse tiesiog žibėjęs Jonas Truchanovičius, antrajame mače jau nebuvo toks rezultatyvus. Per pirmąjį susitikimą J. Truchanovičius buvo pelnęs 8 įvarčius bei tapo geriausiu rungtynių žaidėju, o šiame susitikime pasižymėjo 1 tiksliu metimu į varžovų vartus.

Kitame Čempionų lygos etape „Montpellier“ susitiks su vokiečių „Flensburg – Handewitt“ ekipa, kuri aštuntfinalyje palaužė „Kristianstad“ klubą.

Varžybų rezultatai