Kaune vyks 2016 metų Europos jaunių U18 rankinio čempionatas

2016-07-08

Laikinojoje sostinėje, Kaune, rugpjūčio 15 – 21 dienomis pirmą kartą Lietuvoje vyks 2016 metų Europos jaunių U18 antrojo diviziono rankinio čempionatas, kuriame varžysi aštuonios vaikinų  iki aštuoniolikos metų rinktinės. Pagrindiniu šio čempionato rėmėju tapo UAB ,,Energijos tiekimas’’

 

logo2xAntrojo diviziono Europos čempionate rungtyniaus: Lietuva, Estija, Austrija, Olandija, Italija, Moldova,
Izraelis ir Graikija. Visos aštuonios rinktinės bus suskirstytos į dvi grupes (A ir B) po keturias komandas. Lietuva rungtyniaus B grupėje, kurioje susitiks su Austrijos, Izraelio ir Graikijos vaikinų rinktinėmis. Rinktinės varžysis dėl vieno tikslo, patekimo į aukščiausio diviziono Europos čempionatą, kurį laimėti gali tik viena komanda, čempionato nugalėtoja.

 

A grupė B grupė
Estija Austrija
Olandija Izraelis
Italija Graikija
Moldova Lietuva

 

Čempionatas vyks trejose valstybėse: Lietuvoje, Bulgarijoje ir Gruzijoje. Gruzijoje ir Lietuvoje rungtyniaus po aštuonias komandas dvejose grupėse, Bulgarijoje dalyvaus iš viso vienuolika komandų, kurios bus suskirstytos taip pat į dvi grupes. Visose šalyse iš viso varžysis net 27 šalys ir tik 3 komandos, kurios taps nugalėtojomis įgys teisę žaisti aukščiausio diviziono Europos rankinio čempionate.

 

 

Varžybų rezultatai