Kauno „Granitas – Karys“ metė rimtą iššūkį suomių klubui, tačiau pergalės iškovoti nepajėgė. Gintaro Savukyno komentaras

2017-02-25

cocksKauno „Granito – Kario“ rankininkams nepavyko sėkmingai užbaigti reguliaraus Baltijos rankinio lygos sezono, tačiau nepaisant to žengė į kitą varžybų etapą. Kauno rankinio klubas paskutines reguliaraus sezono rungtynes žaidė su Gintaro Savukyno treniruojama ekipa iš Suomijos – Ryhimiahio „Cocks“, kuri taip Baltijos pirmenybės dar nė karto ir nepralaimėjo.

Rungtynės prasidėjo tolygiu žaidimu ir nė vienai iš komandų susitikimo pradžioje nepavyko atitrūkti.  Likus rungtyniauti iki pirmojo kėlinio pabaigos vos dešimt minučių rezultatas dar buvo lygus (11:11), tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė suomiai ir prieš ilgąją pertrauką turėjo dviejų įvarčių persvarą (15:17).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje per daug nekito, tačiau suomių klubas po truputėlį ėmė didinti atotrūkį. Per pirmas dešimt antrojo kėlinio minučių savąjį pranašumą jiems pavyko padidinti iki 3 (20:23), o iki rungtynių pabaigos belikus žaisti dešimt minučių suomiai jau galėjo kiek lengviau atsikvėpti kadangi turėjo apčiuopiamą 5 įvarčių persvarą (24:29). Per likusį laiką „Granitas – Karys“ varžovams leido dar labiau atitrūkti ir susitikimą pralaimėjo 27:35.

Tai buvo paskutiniosios Kauno „Granito – Kario“ rungtynės B grupėje. Per 8 susitikimus kauniečiai surinko 5 taškus ir tai leido jiems užimti ketvirtąją vietą, aplenkiant VHC „Šviesos“ komandą. Būtent VHC „Šviesa“ rytoj taps kitu „Cocks“ varžovu. Abiems ekipoms šios rungtynės jau bus daugiau formalumas, kadangi Vilniaus ekipa jau niekaip nepakils iš paskutiniosios vietos, o „Cocks“ yra užsitikrinę pirmąją vietą grupėje.

Gintaras-Savukynas3Gintaras Savukynas (Ryhimiahio „Cocks“ vyr. Treneris): „Rungtynes pradėjo kiek blankiai. Prie to galbūt prisidėjo ir kelionės, įtemptas tvarkaraštis. Bet kokiu atveju tikrai reikia pagirti „Granitą – Karį“, kurie žaidė tikrai neblogai. Prieš rungtynes savo komandai sakiau, kad tai komanda, kuri visada kovoja ir „kabinasi“ į rungtynes. Džiugu, kad galiausiai viską pavyko išspręsti antroje rungtynių pusėje ir iškovoti pergalę. Reik tikėtis, kad rytoj rungtynėse su „Vilniumi“ tų pačių klaidų nebekartosim ir pradėsim žaist susikoncentravę nuo pirmų minučių.“

Kauno „Granitas – Karys“:  Vaidas Drevinskas 11, Modestas Štarolis 5, Paulius Šarkauskas 3, Tadas Bučinskas ir Mindaugas Urbonas po 2, Mantvydas Lazauskas, Karolis Grigas, Deivydas Virbauskas ir Paulius Zeringis po 1.

Ryhimiahio „Cocks“ :  Teemu Tamminen 7, Roni Syrjala 6, Aliaksandr Bachko 5, Nico Ronnberg 4.

Varžybų rezultatai