Ketvirtasis Lietuvos rankinio lygos turas – favoritams teks paplušėti

2015-10-16

Lietuvos Vivus.lt vyrų rankinio lyga įsibėgėja, o tai reiškia, kad laukia vis daugiau intriguojančių dvikovų ir tarp ekipų kovosiančių dėl apdovanojimų ir tarp apatinės lentelės dalies kaimynų. Turas išsiskiria tuo, kad visuose susitikimuose, nominaliai silpnesnės komandos gali įkasti savo varžovams. Vienerios turo rungtynės nukeltos į vėlesnį laiką, tad apie jas kitą kartą.

2015-10-16

Alytaus „Almeida-Stronglasas“ – Kauno „Granitas-Gaja-Karys“

18:00 Alytaus sporto rūmai

Turas prasidės tikru desertu Alytaus rankinio mėgėjams. „Almeida-Stronglasas“ susitiks su Kauno „Granitu-Gaja-Kariu“. Kauniečiai jau turėtų būti atsigavę po kelionės į Pietų Korėją, kur dalyvavo kariškių Olimpiadoje. Beje, pastaroji kelionė yra rimtas koziris kovoje su praėjusio sezono sidabriniais prizininkais. Nemažai naujų veidų tarpsezoniu sulaukusiems kauniečiams kiekvienos rungtynės yra puiki proga pajausti vienas kitą. Alytiškių stiprioji pusė – vietiniai žaidėjai ir maža jų kaita bei namų aikštelė į kurią noriai renkasi alytiškiai. Tad ir šį kartą turėtume išvysti nemažai savo miesto ekipą palaikančių žiūrovų. Tiek viena, tai kita komanda, manau, gali pateikti siurprizų varžovams. Laukia bekompromisė kova, kurios nugalėtoją gali lemti paskutinės dvikovos minutės.

Prognozė: 65-15-20

 

2015-10-17

Vilniaus HC „Vilnius“ – Panevėžio HC „Grifas-Sporto Gimanzija-KKSC“

14:00 HC Vilnius sporto salė

Praėjusiame ture vilniečiai netikėtai lengvai susidorojo su Varėnos rankininkais, tuo metu panevėžiečiai iškovojo pirmąją pergalę įveikdami Utenos klubą. Bet kokiu atveju, svečių pergalė Vilniuje būtų didelė staigmena. HC „Vilnius“ šiemet nusitaikęs į apdovanojimus, tad taškų žaisdami su Panevėžio ekipa barstyti neturėtų, nebent lengva pergalė praeitame ture juos užmigdytų.

Prognozė: 80-10-10

 

Klaipėdos „Dragūnas“ – Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“

14:00 Neptūno sporto salė

Čempionai šiemet kol kas rungtyniauja užtikrintai. Pasiektos trys įtikinamos pergalės, o įvarčių santykis +51. Tiesa, kol kas rungtyniauti su nominaliai stipresnėmis Vivus.lt rankinio lygos ekipomis dar neteko. Panašu, kad ir šios rungtynės neparodys tarpsezoniu nukraujavusio „Dragūno“ tikrojo pajėgumo. Beje, klaipėdiečiai šią savaitę neteko ir į Islandiją rungtyniauti išvykstančio Karolio Stropaus. Šiauliečiai turėtų žaisti lyg ant sparnų, norėdami mesti iššūkį klaipėdiečiams. Tikiu, kad jie gali tą padaryti.

Prognozė: 60-15-25

 

Vilniaus VHC „Šviesa“ – Varėnos „Ūla“

15:00 LEU sporto salė

Intriguojanti dvikova laukia Vilniuje. Iš pirmo žvilgsnio favoritais reiktų laikyti Vilniaus ekipą, kuri iškovojo dvi pergales šiame čempionate. Tačiau abi jos parodė, kad ši ekipa yra itin priklausoma nuo lyderio Valdo Drabavičiaus žaidimo. Varėniškiai po triuškinančio pralaimėjimo kitai Vilniaus ekipai sieks reabilituotis. Žinant pastarosios ekipos charakterį ir užsidegimą, galima laukti išties įdomios kovos. Intrigą sustiprinti gali tai, kad, panašu, abi ekipos šiemet dar neparodė savo tikrojo žaidimo ir pajėgumo. Tai ypač pasakytina apie Varėnos atstovus.  Jei bent vienai komandai pavyks įsivažiuoti į savo žaidimą, laimėtojas neprognozuojamas.

Prognozė: 70-10-20

Autorius: Gediminas Mačiulaitis

Varžybų rezultatai