Klaipėdoje vyks merginų U17 čempionatas

2021-02-10

Trečiadienio popietę Vienoje vyko 2021 metų merginų U17 ir U19 čempionatų burtų traukimo ceremonija, tad varžoves sužinojo ir mūsų šalies rinktinė.Lietuva Čekija

Ateinančią vasarą 11 Europos rinktinių rinksis Klaipėdoje, kur rugpjūčio 7–15 dienomis vyks Europos čempionato B diviziono kovos. Čia varžysis ir mūsų šalies rinktinė.

Ištraukus burtus paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinė varžysis A grupėje kartu su Ispanijos, Šiaurės Makedonijos, Suomijos, Kosovo ir Didžiosios Britanijos rinktinėmis. B pogrupyje kovos Serbija, Italija, Farerų Salos, Izraelis ir Estija.

Komandoms sužaidus savuosius mačus grupėje po 2 geriausias ekipas pateks į pirmenybių pusfinalį. Kelialapį į A divizioną iškovos tik čempionato nugalėtoja, tačiau finalo dalyvė gaus teisę varžytis dėl vietos planetos pirmenybėse.

Dviem metais vyresnės mūsų šalies rankininkės liepos 10–18 dienomis vyks į Italiją, kur taip pat kovos Europos čempionato B diviziono varžybose.

Mūsų rinktinė pateko į B grupę kartu su Ispanija, Sakartvelu ir Izraeliu. Kitoje grupėje kausis Serbija, Turkija, Italija ir Bulgarija. Čempionato sistema ir čia bus tokia pati.

Varžybų rezultatai