Klaipėdoje vykusiame šeimų rankinio turnyre – žinomi veidai

2020-08-02
Liepos 25–26 dienomis Smiltynėje vyko jau antrasis Šeimų paplūdimio rankinio turnyras, kuriame dalyvavo 9 šeimų komandos iš Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Vainodės (Latvija).
šeimų rankinisŠį kartą komandos buvo padalintos į dvi grupes, ir jose varžybos vyko rato sistema. Pirmojoje grupėje nugalėtoja tapo komanda iš Šiaulių, antri liko vilniečiai, treti klaipėdiečiai, ketvirti kauniečiai, penkti Norvegijoje dirbančių ir gyvenančių lietuvių šeima.
Antrojoje grupėje rungtyniavo 4 komandos, kurių sudėtyse buvo Lietuvos, Latvijos ir Islandijos aukščiausiose rankinio lygose rungtyniaujančių žaidėjų. Šiais metais lietuviams pavyko nugalėti praėjusių metų stipriausias šeimų turnyro komandas iš Latvijos.
Pirma buvo visas 3 pergales iškovojusi jungtinė  klaipėdiečių Juškėnų ir Stropų komanda. Antrą – ketvirtą vietas užėmusių komandų galutinė rikiuotė paaiškėjo tik susumavus praloštų – išloštų kėlinių santykį, nes visos trys komandos turėjo po vieną pergalę ir 2 pralaimėjimus.
Antra liko Butkų-Virbauskų komanda iš Šiaulių, treti stipriausia praėjusių metų Pavelsų komanda (LAT),  ketvirti Mickai (LAT).
Varžybų rezultatai