Klaipėdos „Dragūnas“ užsitikrino pirmą vietą reguliariajame LRL sezone

2023-03-04

Lietuvos rankinio lygoje (LRL) paaiškėjo reguliariojo sezono nugalėtojai. Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai iškovojo trečią pergalę iš eilės ir artimiausiems persekiotojams tapo nebepavejami.

Dragunas_Grifas

„Dragūnas“ namuose 37:27 (19:12) sutriuškino lygos autsaiderį Panevėžio „SC-RSSG-Grifą“. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 8 įvarčius pelnęs Mykolas Lapiniauskas. 6 įvarčius prie pergalės pridėjo Paulius Čėsna, po 4 – Orestas Biknius ir ukrainietis Vladislavas Koržukas. Panevėžio komandai 5 įvarčius pelnė Titas Janušonis, po 4 – Karolis Piragas ir Radvilas Adomonis.

Per 11 rungtynių 19 taškų surinkęs „Dragūnas“ užsitikrino pirmą vietą reguliariajame sezone ir tiesioginį kelialapį į pusfinalį.

Dragunas_Grifas_3

„Jau keletą metų nebuvome laimėję reguliaraus sezono. Todėl labai džiaugiamės, kad pagaliau pavyko tai pasiekti. Savo aikštelės pranašumas atkrintamosiose varžybose yra tikrai labai svarbus. Jau ne kartą esame patyrę, kad pirmosios rungtynės namuose gali turėti daug įtakos tolesnei serijos eigai, – sakė „Dragūno“ treneris Gintaras Cibulskis. – Rungtynėse su „Grifu“ daugiau laiko aikštelėje suteikėme jaunimui. Norėjome pasaugoti Lietuvos rinktinės narius, kurių kitą savaitę laukia dvejos svarbios Europos čempionato atrankos turnyro rungtynės su Sakartvelo rinktine trečiadienį Tbilisyje ir sekmadienį Klaipėdoje.“

„Švyturio“ arenoje kovo 12 d. (sekmadienį) 16.00 val. vyksiančių rungtynių Lietuva – Sakartvelas bilietus platina kakava.lt

Iki reguliariojo LRL sezono pabaigos likus penkerioms rungtynėms, tęsiasi kova dėl antros vietos, kuri taip pat garantuoja tiesioginį kelialapį į pusfinalį.

Dragunas_Grifas_8

Antrą vietą užimanti Alytaus „Varsos-Stronglaso“ komanda po 10 rungtynių turi 15 taškų. Vos tašku nuo Dzūkijos sostinės ekipos atsilieka čempionų titulą ginantys „Šviesos“ rankininkai. „Varsai“ liko sužaisti su autsaideriu „Grifu“ ir su priešpaskutinėje šeštoje vietoje esančiu Vilniaus „Amber“. „Šviesos“ komandos laukia išvyka pas lyderius į Klaipėdą ir rungtynės su ketvirtą vietą užimančiu Kauno „Granito-Kario“ klubu.

3-6 vietas užėmusios komandos kovas atkrintamosiose varžybose pradės nuo ketvirtfinalio. Reguliarusis LRL sezonas baigsis kovo 25 d.

Varžybų rezultatai