Laukia kupinas rankinio savaitgalis

2017-03-03

_B9F8170Tiek kokybiško ir intriguojančio rankinio, kiek mūsų laukia šį savaitgalį, jau seniai teko regėti. Lietuvos moterų rankinio lygoje startuoja pusfinalio etapas. Klaipėdos „Dragūnas“ namuose žais dvi Baltijos lygos rungtynes, tęsis „Vivus.lt“ rankinio lygos kovos, finišuos LRF I-osios lygos reguliarusis sezonas ir desertui Čempionų lygoje santykius aiškinsis Aideno Malašinsko ir Jono Truchanovičiaus klubai.

Lietuvos moterų rankinio lygos pusfinaliai

Lietuvos moterų rankinio lygoje, kiek netikėtai į pusfinalio etapą žengusi „Alandeko – Vichy“ ekipa stos į kovą su lygos čempionėmis – Kauno „ACME-Žalgiris“ klubu. Pirmoji šių ekipų akistata įvyks kovo 4 dieną 14:30 val. Kauno sporto halėje.

Kitas pusfinalis prasidės uostamiestyje, kur Klaipėdos „Dragūno – Viesulo“ merginos bandys mesti iššūkį reguliaraus sezono nugalėtojoms Kauno raj. HC „Garliavai Cascada“ ekipai. Garliavietės kol kas šiame sezone laimėjo visas tarpusavio dvikovas. Rungtynių pradžia 16:15 val.

Baltijos vyrų rankinio lygoje „Dragūno“ bandymas įšokti į nuvažiuojantį traukinį

Baltijos rankinio lygoje uostamiesčio klubas yra priremtas prie sienos, tačiau baltos vėliavos Artūro Juškėno kariauna kelti neketina. Tam, jog patektų į kitą varžybų etapą klaipėdiečiams reikės iškovoti dvi pergales prieš estų klubus ir laukti palankių rezultatų iš Rygos.

Šeštadienį 14:00 val. Klaipėdos „Dragūnas“ stoja į kovą su HC „Viljandi“ klubu, o sekmadienį tokiu pačiu metu surems ginklus su HC „Kehra/Horizon“ rankininkais.

Vivus.lt“ rankinio lygoje nenuspėjami susitikimai

Trečiadienį jau buvo sužaistos dvi šio turo rungtynės, todėl savaitgalį mūsų laukia dar dvejos aukščiausios Lietuvos rankinio lygos akistatos.

Praėjusių metų čempionai „Varsa – Stronglasas“, kurie pastaruoju metu yra įkritę į duobę, šeštadienį namuose priims ambicingąjį HC „Vilnių“. Rungtynių pradžia 14:00 val.

Tą pačią dieną laukia įnirtingas mūšis ir Panevėžyje, kur visuomet būna ypatingai karšta. Šį kartą ten atvyksta dar pergalių neiškovojęs Utenos klubas, kuris pabandys atsirevanšuoti už pralaimėjimą pirmajame ture. Komandos į aikštę žengia 18:00 val.

LRF I-osios lygos reguliaraus sezono finišas

Iš viso savaitgalį įvyks net šešios baigiamosios reguliaraus sezono rungtynės. Vienintelėse šeštadienio rungtynėse Alytaus ASRC „Varsa-Stronglasas“ 12:00 val. susitiks su Zarasų „Kiru“. Kitose B grupės rungtynėse sekmadienį 14:00 val laukia HC „Molėtų“ ir Pasvalio SM „Kuranos“ dvikova bei 18:00 val. Vilniaus SM „Tauro“-VHC ir Šalčininkų raj „Sokol“ akistata

A grupėje praėjusių metų čempionai FRK „Atletas“ 13:00 val. Rungtyniaus prieš Kauno raj. SM, 14:00 val „KTU“ rankinio klubas namuose priims Tauragės „Šiltaurą“, o 16:15 val. VSC „Universitetas – Dragūnas“ susitiks su Elektrėnų „Energija“ ESSC.

Čempionų lygoje lietuviškas mūšis

Čempionų lygos atkrintamosios varžybos suvedė lietuviškųjų klubų kelius. Jonas Truchanovičius su „Montpellier“ ekipa vyksta į Ukrainą, kur jo laukia Aidenas Malašinskas ir Zaporožės „Motor“. Tai bus tik pirmasis iš dviejų mūšių, kadangi atsakomosios rungtynės kovo 11 vyks jau Prancūzijoje. Pirmąją kovą jau šį šeštadienį 18:00 val. galėsite stebėti ir oficialioje lygos svetainėje www.ehftv.com.

Varžybų rezultatai