LEU „Šviesa-Eglė“ pergalingai užbaigė pirmąjį ratą

2015-11-21

Šeštadienį Vilniaus sporto mokyklos „Tauras salėje įvyko paskutinės pirmojo rato Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynės tarp vietos LEU „Šviesa-Eglė“ ir Šiaulių SM „Dubysa-Salve“ komandų. Abi ekipos turnyro lentelėje buvo greta, tačiau laipteliu aukščiau stovėjo vilnietės su 4 taškais, o po jų su 2 taškais rikiavosi šiaulietės. Rungtynes po nelengvos dvikovos laimėjo šeimininkės LEU „Šviesa-Eglė“ septyniukė santykiu 26:25 (12:9) ir surinkusios 6 taškus išliko trečioje turnyro lentelės vietoje.
Ši vilniečių pergalė Kauno „ACME-Gaja-Žalgiris“ komandą nustūmė į antrąją poziciją, o į pirmąją pakilo Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ kolektyvas. Ši rokiruotė įvyko suskaičiavus tarpusavio įvarčių skirtumą, nes trys komandos surinko vienodą taškų skaičių – po 6, o jis palankiausias buvo Kauno rajono atstovėms.

Sostinės dvikovoje nugalėtojoms 10 įvarčių pelnė Rasa Mikalonytė, 8 – Rita Repečkaitė, 5 – Auksė Sviderskienė, po 1 – Indrė Norvilytė Greta Sadauskaitė ir Aleksandra Sidoravičiūtė.

Šiaulių komandoje pasižymėjo Ramunė Poškutė (7įv.), Urtė Mockevičiūtė (5įv.), Neringa Gudaitytė ir Lina Abramauskaitė (po 4įv.), Rita Paukštė (3įv.), Deimantė Pupšytė (2įv.).

„Žaidėjos rungtynes pradėjo visiškai nenusiteikusios rimtai kovai, todėl gavosi klampus neįspūdingas susitikimas su nuolatiniu nervų tampymu. LEU „Šviesa-Eglė“ kolektyvas praktiškai visą laiką turėjo persvarą, bet labiau atitrūkti vis nesisekė. Dvikovai artėjant į pabaigą dar labiau pradėjo veikti papildomi dirgikliai, stresas, todėl pasipylė klaidos ir vos pavyko iškovoti du taškus minimaliu vieno įvarčio skirtumu“,-po dvikovos taip sunkią kovą apibudino sostinės ekipos strategas Karolis Kaladinskas.

Sekmadienį dvejo lygos rungtynės, kur Klaipėdoje vietos „Dragūnas-Viesulas“rungtyniaus su Lietuvos čempionėmis Kauno „ACME-Gaja-Žalgiris“ komanda, o Šiaulių SM “Dubysa-Salve“ priims čempionato lyderes Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ kolektyvą.

Varžybų rezultatai