Lietuva – antrajame krepšelyje

2015-06-21

210415_Draw-Challengecup_200

Europos rankinio federacija (EHF) paskelbė, kaip bus traukiami 2017 metų pasaulio vyrų čempionato atrankos turnyro pirmojo etapo burtai. Per juos varžovus sužinos ir Lietuvos rinktinė.

Europos zonos atrankos pirmajame etape dalyvaus 22 rinktinės, tarp kurių nebus 16 stipriausių žemyno komandų. 2017 metų pasaulio pirmenybių šeimininkė Prancūzija ir trys 2016 metų Europos pirmenybių prizininkės atrankos turnyre nedalyvaus, o kitos dvylika 2016 metų Europos pirmenybėse žaisiančių komandų varžysis tik atrankos atkrintamajame etape.

Pirmajame atrankos turnyro etape komandos bus suskirstytos į šešias grupes (keturiose žais po keturias komandas, dviejose – po tris). Į atkrintamąjį etapą pateks tik grupių nugalėtojos.

Per burtus pirmajame pajėgumo krepšelyje bus Austrijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Čekijos, Latvijos, Nyderlandų ir Portugalijos rinktinės. Viena jų tikrai taps Lietuvos varžove.

Į antrąjį krepšelį pateko Lietuvos, Izraelio, Slovakijos, Suomijos, Šveicarijos, Turkijos ir Ukrainos rinktinės.

Paraiškas dalyvauti atrankos turnyre taip pat padavė ir silpniausiuose krepšeliuose atsidūrė Belgijos, Liuksemburgo, Rumunijos, Estijos, Graikijos, Italijos, Kipro, Gruzijos ir Kosovo komandos.

Burtai bus traukiami EHF būstinėje Vienoje birželio 23 dieną.

Pasaulio čempionatas Prancūzijoje vyks 2017 metų sausio 15-29 dienomis.

Varžybų rezultatai