Lietuviai nesėkme užbaigė Europos jaunių čempionatą

2016-08-21

Nesėkmingai Lietuvos jauniesiems rankininkams susiklostė ir paskutinysis susitikimas Europos jaunių čempionate. Algirdo Ambrazo vadovaujami lietuvaičiai turėjo galimybę pakovoti dėl 7 – osios vietos galutinėje įskaitoje, tačiau ja nepasinaudojo. Čempionatas baigtas pralaimėjimu prieš bendraamžius iš Estijos rezultatu 27:28 (17:12). Tai jau trečias susitikimas, kuriame nusileista vos vieno įvarčio skirtumu.EHF-U18-Lithuania-Israel-20160815_44

Sėkmingiau rungtynes pradėję lietuviai pirmavo visą pirmąją rungtynių dalį ir į pertrauką išėjo turėdami net 5 įvarčių pranašumą (27:28), tačiau antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė kardinaliai. Jaunieji Lietuvos rankininkai pradėjo strigti puolime, o estai, pasinaudoję mūsiškių klaidomis, spurtavo ir perėmė iniciatyvą. Rungtynių pabaigoje jau buvome priversti vytis varžovus ir nors likus minutei dar galėjome išlyginti rezultatą, tačiau lietuvių pastangos buvo bevaisės ir svečiai iš Estijos išsaugojo trapią vieno įvarčio persvarą iki finalinio švilpuko.

Rezultatyviausiai mūsų rinktinėje žaidė 8 įvarčius pelnęs Tomas Valiulis, 5 pridėjo Tadas Rasakevičius. Estų gretose nesustabdomas buvo 11 įvarčių pelnęs Sander Sarapuu.

 

Varžybų rezultatai