Lietuviai svetur. Neklumpantis „Montpellier“ bei kiti rezultatai

2017-10-03

Čempionų lyga

 

Paskutiniajame čempionų lygos ture Jono Truchanovičiaus „Montpellier“ klubas namuose susitiko su kito lietuvio Aideno Malašinsko atstovaujama Zaporožės „Motor“ ekipa. Iki šių rungtynių abu klubai buvo iškovoję dvi pergales per dvi rungtynes.

Truchanovičius kyla

Jau pirmajame kėlinyje pradėjo ryškėti prancūzų ekipos pranašumas. Drausmingai žaidęs „Montpellier“ klubas per pirmąsias 30 minučių susikrovė 5 įvarčių persvarą. To pranašumo užteko iki pat rungtynių pabaigos ir Jono Truchanovičiaus ekipa įsirašė jau trečiąją pergalę 28:20.

Abu lietuviai savo ekipoms šiame mače pelnė po 2 įvarčius. Kitame ture „Montpellier“ laukia kova su „Besiktas“ rankininkais, o Zaporožės „Motor“ namuose priims HC „Metalurg“ klubą.

Nacionaliniai čempionatai

Ispanijoje pavyko atsitiesti Rolando Bernatonio „Fraikin“ ekipai. Po atkaklios kovos lietuvaičio ekipa minimaliu skirtumu 26:27 nugalėjo „Teucro“ rankininkus. Lietuvos rinktinės žaidėjas Rolandas Bernatonis ir toliau išlieka rezultatyvus, šiame mače kamuolį į vartų tinklą jis pasiuntė 5 kartus.

„Montpellier“ be pralaimėjimų žygiuoja ne tik čempionų lygoje bet ir nacionaliniame čempionate. Jono Truchanovičiaus klubas iškovojo ir trečiąją pergalę savo pirmenybėse. Namuose rezultatu 28:25 buvo nugalėta „Tremblay“ ekipa, o J. Truchanovičius ir šiame mače pasižymėjo dviem pelnytais įvarčiais.

Antrojoje Prancūzijos lygoje lietuvių ekipas lydėjo nesėkmės. Vienintelio Vaidoto Groso „Istres“ iškovojo tašką rungtynėse prieš „Pontault“ klubą, susitikimas baigėsi 28:28, o lietuvis pelnė 2 įvarčius. Skirmanto Plėtos „Caen“ apmaudžiai 26:27 pralaimėjo „Cherbourg“ komandai, o mūsų rinktinės žaidėjas pasižymėjo 3 įvarčiais.  Be traumuoto Viliaus Rašimo žaidžianti „Limoges“ 25:28 pralaimėjo „Nancy“ ekipai.

Gerdas_Babarskas

Vokietijos antrojoje lygoje ir toliau neklumpa Bietigheimo ekipa su Gerdu Babarsku. Šį kartą jie 33:26 nugalėjo „Eintracht“ klubą. Gerdas Babarskas pasižymėjo 5 pelnytais įvarčiais. Po 7 sužaistų rungtynių „Bietigheim“ turi šešias pergales. Ne taip užtikrintai šioje lygoje atrodo Mindaugo Dumčiaus ir Beno Petreikio „Aue“ klubas. 7 – ojo turo rungtynėse buvo nusileista „Wilhelmshaven“ rankininkams 28:22. Dumčius pelnė 2 įvarčius, Petreikis – 1.

Aukščiausioje Austrijos lygoje Povilo Babarsko „Bregenz“ vienu įvarčiu (29:28) nusileido „Moser Medical“ klubui. Per penkis turus tai buvo jau trečiasis Povilo ekipos pralaimėjimas. Pats P. Babarskas pelnė 2 įvarčius. Pralaimėjimą patyrė ir V. Žiūros „Fivers“, kurie 29:31 pralaimėjo kitai Vienos komandai – „Insignis“. Vytauto sąskaitoje 6 pelnyti įvarčiai.

Augusto Strazdo rezultatyvaus pasirodymo antrojoje Austrijos lygoje „Voslau“ klubui nepakako. Patyrusio lietuvio atstovaujama ekipa 26:29 pralaimėjo „Falken“ rankininkams. A. Strazdo sąskaitoje 7 tikslūs metimai į varžovų vartus.

Lauryno Petrušio ir Vaido Trainavičiaus „Hurry up“ BeNe lygoje pasiekė triuškinamą pergalę. Rezultatu 19:29 buvo įveikta Quintus ekipa.V. Trainavičius pelnė savo komandai 5 įvarčius, o L. Petrušiui pasižymėti įvarčiais nepavyko.

„Cocks“ Suomijoje ir toliau neklumpa. Vartininko Giedriaus morkūno ir trenerio Gintaro Savukyno klubas 34:28 nugalėjo Karjos „BK46“ ekipą. Kol kas per tris sužaistas rungtynes lygos čempionai taškų dar nebarstė.

Sezoną lygiosiomis Šveicarijoje pradėję Vinterturo „Pfadi“ su Arūnu Vaškevičium įsibėgėja ir taškų nebebarsto. 7 – ajame ture įveikta „Kriens“ ekipa rezultatu 23:16. Po penkių turų „Pfadi“ savo sąskaitoje turi 9 taškus.

Opolės „Gwardia“ su Mindaugu Tarcijonu Lenkijoje patyrė triuškinamą pralaimėjimą. Pernai gerą sezoną turėjęs Opolės klubas 36:23 turėjo pripažinti „Gornik“ pranašumą. Mindaugas šiame mače pelnė 1 įvartį.

Varžybų rezultatai