Lietuviai svetur – sezonas prasidėjo

2016-08-29

Lietuviai svetur dar vasarai nepasibaigus stojo į kovas dėl Austrijos ir Slovėnijos ,,Super’’ taurių bei Vokietijos taurės.

Austrijoje rungtyniaujančiam Vytautui Žiūrai sezono pradžia netapo čempioniška. V.Žiūros atstovaujamas Vienos ,,Fiver’’ šalies ,,Super’’ taurės rungtynes prieš ,,Bregenz’’ rankininkus pralaimėjo vos trijų įvarčių skirtumu. Vytautas Žiūra rungtynėse pasižymėjo trimis taikliais metimais.

Tuo tarpu Slovėnijoje rungtyniaujantis ir Celės ,,Pivovarna Laško’’ klubą atstovaujantis Povilas Babarskas iškovojo pirmąjį sezono titulą. Nors Lietuvis rungtynėse ir Babarskas_Gerdas_01nepasižymėjo bei buvo nubaustas raudona kortele, jo atstovaujamas klubas iškovojo pergalę prieš ,,Koper’’ ekipa rezultatu 25:24 (12:12).

Vokietijoje startavo šalies taurės pirmojo etapo rungtynės, Pirmajame ture pergales iškovojo net du Lietuvos rankininkų atstovaujami klubai. Pirmasis buvo Gerdo Babarsko atstovaujamas klubas ,,Bietigheim’’, o prie jo prisijungė ir Romo Kirveliavičiaus atstovaujamas klubas ,,Coburg’’

 

Varžybų rezultatai