Lietuviškasis „Motor“ sieks pirmosios pergalės Čempionų lygoje

2020-09-23

Trečiadienį Aideno Malašinsko ir jo atstovaujamos Zaporožės „Motor“ ekipos laukia antrasis išbandymas EHF Čempionų lygoje. Gintaro Savukyno treniruojama pajėgiausia Ukrainos ekipa 19:45 išvykoje surems ginklus su Alborgo „Handbold“ komanda iš Danijos.

Pirmajame ture „Motor“ 25:30 nusileido vienai iš lygos favoričių Barselonos „Barcelona“ komandai, tačiau A.Malašinskas sužaidė puikias rungtynes ir su 7 įvarčiais buvo rezultatyviausias savo komandoje. Mačo pabaigoje pelnytas lietuvio įvartis netgi pateko tarp gražiausių viso turo epizodų.

Būsimi „Motor“ varžovai iš Danijos pirmajame ture šventė pergalę – „Handbold“ klubas po įtemptos kovos 31:29 nugalėjo Celjės „Pivovarna Laško“ rankininkus. Tose rungtynėse rezultatyviausiai Alborgo ekipoje žaidė danų žvaigždė Magnusas Jensenas, pelnęs 7 įvarčius, jam puikiai talkino Jonas Samuelssonas, pridėjęs 5.

Nuo šių metų Čempionų lygoje varžosi 16 stipriausių Europos komandų, kurios yra padalintos į dvi grupes po 8 klubus. Visoms ekipoms tarpusavyje sužaidus po 2 mačus, pirmosios 2 abiejų grupių ekipos keliaus tiesiai į ketvirtfinalį, 2–6 vieta užėmusios komandos varžysis aštuntfinalio etape, o 7 ir 8 vietose likę klubai savo pasirodymą Čempionų lygoje baigs.

Artimiausias „Motor“ rungtynes su „Handbold“ klubu trečiadienį 19:45 žiūrėkite lrt.lt portale, kuriame bus transliuojamos visos Ukrainos klubo rungtynes šiame sezone, o dalis mačų bus rodomi ir LRT Plius kanalu.

Varžybų rezultatai