Lietuviškų klubų savaitgalį Baltijos lygoje „Dragūnas“ pradėjo lygiosiomis su SKA

2019-11-02

Savaitgalį Lietuvos klubai stoja į kovas Baltijos rankinio lygoje. Pirmieji savo jėgas išbandė Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai, kurie namuose lygiosiomis 33:33 sužaidė su Minsko SKA ekipa.

"Dragūno" nuotrauka

„Dragūno“ nuotrauka

Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo „Dragūnas“, kuris prabėgus 10 pirmojo kėlinio minučių pirmavo 7:5, tačiau vėliau Baltarusijos klubas perėmė iniciatyvą ir po pirmojo kėlinio priekyje jau buvo varžovai – 17:15.

„Dragūnas“ gana greitai išlygino rezultatą antrajame kėlinyje (22:22). Nors pirmaujančios komandos pasikeitė dar keliskart, bet pergalės taip nė vienai iš ekipų iškovoti nepavyko ir komandos pasidalino po tašką.

„Dragūnui“ 8 įvarčius pelnė iš Lietuvos rinktinės stovyklos sugrįžęs Gytis Šmantauskas, po 6 pridėjo broliai Žanas Gabrielius ir Deividas Virbauskai, po 4 kartus pasižymėjo Mykolas Lapiniauskas ir Lukas Simėnas. Varžovams 6 įvarčius pelnė Aleksėjus Ushalas.

Tai pirmasis Klaipėdos „Dragūno“ taškas šių metų pirmenybėse. Sekmadienį klaipėdiečiai namuose priims Zaporožės „ZTR“.

Šeštadienį Vilniaus „Šviesa“ susitinka su Rygos „Celtnieks“, o „Granitas – Karys“ su „Viljandi“ ekipa. Sekmadienį Lietuvos klubai varžovais apsikeis.

Varžybų rezultatai