Lietuvių susitikimas Čempionų lygoje, pažymėtas „Montpellier“ sėkme (VIDEO)

2019-11-18

Čempionų lygoje ginklus surėmė dvi lietuvius savo gretose turinčios komandos. Monpelje mieste Jono Truchanovičiaus „Montpellier“ priėmė Zaporožės „Motor“ su Aidenu Malašinsku.

Truchanovičius kyla

8-ujo turo rungtynėse „Motor“ nepavyko nutraukti savo nesėkmių serijos ir pergalę iškovojo kur kas solidžiau kol kas atrodantys prancūzai 34:30 (16:15).

Dalį sezono dėl traumos praleidęs J.Truchanovičius tampa vis svarbesniu ginklu „Montpellier“ ekipoje. Šiose rungtynėse pusiau kraštas iš Šiaulių pelnė 3 įvarčius bei 2 kartus buvo nubaustas 2 minučių pašalinimais.

A.Malašinskas ir vėl buvo tarp esminių Ukrainos klubo žaidėjų. Šįkart įžaidėjas iš Lietuvos įmetė 4 įvarčius.

Rezultatyviausiai nugalėtoju gretose žaidė Yannis Lane‘as bei Hugo Descatas, pelnę po 8 įvarčius. Pralaimėtojams 5 įvarčius pelnė Igoris Soroka, 4 kartus pasižymėjo Maksimas Babičevas.

Šis pralaimėjimas galutinai sukomplikavo „Motor“ situaciją B grupėje. Ukrainiečiai su 1 tašku yra paskutinėje grupės vietoje ir nuo 6 vietos atsilieka jau 7 taškais.

Kur kas geresnė „Montpellier“ klubo padėtis – prancūzų ekipa su 11 taškų yra antroje vietoje ir nusileidžia tik Kylio THW rankininkams.

Varžybų rezultatai