Lietuvos čempionai sutriuškino lygos autsaiderius

2023-01-25

Lietuvos rankinio lygoje trečiadienį sužaistos vienerios rungtynės. Lietuvos čempionai Vilniaus „Šviesos“ rankininkai viešėjo Aukštaitijos sostinėje, kur susitiko su lygos autsaidere, taškų dar neturinčia Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ komanda.

Sviesa_Grifas_1

Čempionai šventė triuškinamą pergalę 34:21 (16:11). Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė savo gimtadienį minėjęs Šarūnas Ugianskis, pelnęs 8 įvarčius. 6 įvarčius prie pergalės pridėjo Taurintas Markiavičius, po 4 įvarčius pelnė Valdas Drabavičius ir Skirmantas Plėta, po 3-is įmetė Tadas Rasakevičius ir Karolis Bliuvas. Panevėžio komandai 5 įvarčius pelnė Karolis Piragis, po 3-is surinko Radvilas Adomonis, Mindaugas Rutkauskas, Titas Janušonis ir Paulius Linkevičius.

Sviesa_Grifas_3

„Rungtynės buvo gan sunkios. Savaitgalį dalyvavome turnyre Lenkijoje, dabar jau trečiadienį vėl reikėjo žaisti. Kelionė nebuvo lengva, nes kelias į Panevėžį buvo blogas. Vos spėjom į rungtynes. Rungtynių pradžioje buvo sunku įsivažiuoti, pirmame kėlinyje strigo puolimas. Bet antrame kėlinyje viskas stojo į vėžes ir laimėjome. Pagrindinis rungtynių tikslas buvo pasiruošti LRF taurės finaliniam ketvertui, kuris vyks pirmą vasario savaitgalį. Iš dalies kai kas pavyko, kai kas ne. Manau, kad viskas neblogai gavosi“, – sakė Š. Ugianskis.

„Mūsų pasirengimas šiemet buvo silpnokas. Neturėjome nei vienerių draugiškų rungtynių. Anksčiau pasiruošime cikle sužaisdavome su Pasvalio komanda. O šįkart po rungtynių gruodžio viduryje su „Granitu“, daugiau varžybinės patirties ir neturėjome. Tas ir pasimatė aikštėje. Daug nesumetėme savo metimų – nekrito ir 7 metrų metimai, ir 6 metrų bei tolimi metimai. Rungtynių pabaigoje atsiliepė ir nuovargis, nes „Šviesa“ gerai pasiruošusi ir jų tempas visai kitoks“, – komentavo „Grifo“ treneris Mindaugas Vėta.

Sviesa_Grifas_2

Per 8 rungtynes 12 taškų surinkę „Šviesos“ rankininkai užima 3 vietą ir iki taško sumažino atsilikimą iki pirmaujančių Alytaus „Varsos-Stronglaso“ ir Klaipėdos „Dragūno“. Ketvirtoje vietoje esantį Kauno „Granitą-Karį“ čempionai aplenkė 2 taškais.

Artėjantį šeštadienį vyks dvejos LRL rungtynės. Čempionato lyderiai „Varsa“ ir „Dragūnas“ 14.00 val. susitiks Klaipėdoje, o 17.00 val. „Granitas“ namuose priims HC „Vilnių“.

Varžybų rezultatai