Lietuvos jaunimo rinktinės tarpušvenčiu varžosi užsienyje

2017-12-27

Lietuvos merginų iki 18 metų bei vaikinų iki 20 metų rinktinės tarpušvenčiu išvyko į tarptautinius draugiškus turnyrus. Abi rinktinės ruošiasi svarbiems startams ateinančiais 2018 metais, todėl tai yra dar viena galimybė susistyguoti savąjį žaidimą.

u18

Lietuvos merginų rinktinė, kuri ateinančiais su dviem metais vyresnėmis varžovėmis dalyvaus 2018 metų pasaulio čempionato atrankoje, išvyko į stovyklą Olandijoje. Ten per tris dienas mūsų merginų rinktinė sužais net keturias rungtynes. Lietuvės žais ne tik du kartus su  bendraamžėmis iš Olandijos, bet ir su metais vyresnėmis belgėmis bei Japonijos moterų rinktine.

Lietuvos dvidešimtmečiai tuo pat metu išvyko į Belgiją, kur taipogi laukia tarptautinis draugiškas turnyras. Jo metu Lietuvos rinktinė išbandys save rungtynėmis prieš kaimynus lenkus, itin pajėgius ispanus bei šeimininkus belgus. Lietuvos jaunimo rinktinė ruošiasi vasarą vyksiančiam Europos B čempionatui. Rinktinės pagrindą sudaro žaidėjai jau dabar rungtyniaujantys pajėgiausioje šalies lygoje.

Varžybų rezultatai