Lietuvos jaunių ir jaunimo rankinio taurės varžybose aiškios pusfinalių poros

2016-12-14

taurasssLietuvos jaunių (2001 m.) bei jaunimo (1999 m.) taurės varžybose paaiškėjo dauguma ekipų, kurios varžysis pusfinalio etape.

Vaikinų jaunimo ketveriukėje vis dar yra likęs vienas nežinomasis, kadangi Klaipėdos „Viesulo“ SC ir Varėnos SC savo atsakomąjį susitikimą dar tik žais. Pirmosios šių ekipų tarpusavio rungtynės Varėnoje baigėsi lygiosiomis (30:30). Tuo tarpu kitos trys pusfinalio dalyvės jau aiškios. Šios poros nugalėtoja susitiks su Alytaus komanda, kuri savajame ketvirtfinalyje abu kartus įveikė pasvaliečius (30:20 ir 28:25). Kitą pusfinalio porą sudarys Vilniaus SM „Tauro“ ekipa bei Panevėžio KKSC rankininkai. Panevėžiečiai be didesnio vargo savajame ketvirtfinalyje įveikė Utenos DSC (44:28 ir 38:28).

Jaunių tarpe yra likęs taipogi vienas nežinomasis. Varėnos bei Vilniaus „Tauro“ sporto mokyklos sužaidė dar tik vienerias rungtynes ir jo pasibaigė lygiosiomis 28:28. Šios poros nugalėtoja pusfinalyje susitiks su Utenos DSC rankininkais, kurie savajame ketvirtfinalyje pranoko pasvaliečius abu kartus (39:36 ir 35:31). Kitą pusfinalio porą sudarys Kauno rajono SM bei Tauragės VJSM klubai. Tauragiškiai į pusfinalį pateko tik per plauką, kadangi pirmąsias rungtynes prieš Kauno „Tauro“ rankininkus laimėjo 27:22, o antrąjį susitikimą pralaimėjo 25:29. Kauno rajono rankininkai tiek vargo ketvirtfinalyje neturėjo, jie Panevėžio vaikinus nugalėjo abu kartus (39:28 ir 30:19).

Merginų, kurios gimė 2001 metais, tarpe intrigos ketvirtfinaliuose taip pat netrūko. Pirmajame pusfinalyje susitiks Pasvalio SM merginos bei Vilniaus SM „Tauro“ rankininkės. Vilnietės ketvirtfinalyje nors ir pralaimėjo pirmąjį susitikimą Kauno rajono jaunėms (30:27), tačiau antrajame mače sugebėjo laimėti didesniu pranašumu (31:21) ir prasiskynė kelią į pusfinalį. Jų būsimos varžovės Pasvalio rankininkės ketvirtfinalyje du kartus užtikrintai įveikė Molėtų merginas (41:15 ir 43:19). Kitame pusfinalyje kausis Klaipėdos „Viesulo“ SC atstovės bei Alytaus SRC merginos. Alytiškės ketvirtfinalyje du kartus įveikė Tauragės merginas (32:21 ir 17:26).

Pusfinaliuose ekipos tarpusavyje taip pat sužais dvejas rungtynes (vienos namuose, vienos išvykoje). Finale jau bus žaidžiamos tik vienerios rungtynės, po kurių ir paaiškės taurės varžybų nugalėtojai. Finalinių varžybų vieta bei data bus paskelbtos artimiausiu metu.

Varžybų rezultatai