Lietuvos klubai pradeda kovas EHF Iššūkio taurėje

2019-10-04

Šį savaitgalį du Lietuvos klubai pradeda kovas Europos Iššūkio taurės varžybose. Kauno „Granito –Kario“ rankininkai susitiks su Tiraspolio „SSSCJRO-1“ ekipa (Moldova), o Vilniaus „Šviesa“ su Vogoščos „Polijine Hills“ (Bosnija ir Hercogovina) rankininkais.

valdas drabavičius šviesa

Kauniečiai abejas rungtynes žais šį savaitgalį Alytuje. Kol kas „Granitas – Karys“ šį sezoną yra sužaidęs dvejas rungtynes Lietuvos rankinio lygoje ir per jas iškovojęs vieną pergalę bei patyręs vieną nesėkmę. Rezultatyviausiai  Kauno ekipoje kol kas rungtyniauja po 7,5 įvarčio pelnantis Paulius Šarkauskas. „Granitas – Karys“ pernai iš EHF Iššūkio taurės pasitraukė pirmajame etape, kuomet juos eliminavo Vilniaus „Šviesa“. Varžovas tekęs Kauno ekipai išties galingas – praėjusio sezono Moldovos čempionas. Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį 17:00, antrasis mačas sekmadienį 19:00.

Jeigu Kauno „Granitas – Karys“ abejas rungtynes žais namuose, tai Vilniaus „Šviesa“ pirmąsias rungtynes su bosniais šeštadienį žais namuose 15:00, tai atsakomasis mačas jau po savaitės vyks varžovų aikštėje. Praėjusiais metais rekordiškai toli nužygiavę vilniečiai šį sezoną savo žygį pradės su 7-ąją vieta Bosnijos ir Hercogovinos lygoje užėmusia Tiraspolio ekipa.  Lietuvos čempionate kol kas „Šviesa“ yra per dvi rungtynes iškovojusi dvi pergales, laimėjimu pradėtos ir Baltijos lygos kovos.

Dar viena Lietuvos komanda EHF Iššūkio taurės varžybose kovas pradės kitą savaitę. Kauno „Ąžuolas“ – KTU Estijoje susitiks su HC „Tallinn“ klubu.

Varžybų rezultatai