Lietuvos merginų iki 17 metų paplūdimio rankinio rinktinė pergalingai baigė pasirengimą Europos čempionatui

2017-06-12

u17 merginosLietuvos merginų iki 17 metų paplūdimio rankinio rinktinė čempioniškai užbaigė pasirengimą 2017 metų Europos čempionatui, kuris vyks Zagrebe.

Lietuvaitės kartu su dar septyniomis rinktinėmis dalyvavo turnyre Prahoje ir jame iškovojo čempionių titulą. Iš pradžių visos komandos sužaidė tarpusavyje rato sistema ir keturios pajėgiausios ekipos pateko į finalinį ketvertą. Jame mūsų merginos pusfinalyje nugalėjo Vokieitjos U-17 merginų rinktinė, o didžiajame finale po baudinių serijos buvo įveiktos ir Vokietijos moterys, kurioms vienintelėms iki tol lietuvaitės buvo nusileidę grupės varžybose.

Birželio 16 dieną rungtynėmis su Ispanijos bendraamžėmis mūsų rinktinė pradės Europos pirmenybes. Be ispanių mūsų grupėje dar rungtyniautos Portugalijos, Kroatijos, Rusijos ir Šveicarijos komandos. Keturios pajėgiausios grupės komandos pateks į pirmenybių ketvirtfinalį.

Vyriausias rinktinės treneris Karolis Kaladinskas po pergalės teigė, jog turnyras Prahoje buvo pagrindinė repeticija prieš kovas Kroatijos sostinėje: „Tai buvo pagrindinis pasirengimo etapas, rytoj renkamės Vilniuje, kur dar turėsime dvi dienas treniruočių. Per jas bandysime ištaisyti klaidas, kad jos nesikartotų Zagrebe. Kaip viskas klostysis ten, sunku spręsti, tačiau tikimės patekti bent jau tarp 8 stipriausių čempionato rinktinių“.

Varžybų rezultatai