Lietuvos merginų rinktinės sužinojo būsimas varžoves

2018-11-07

u18 rinktinėTrečiadienį Lietuvos merginų iki 17 ir 19 metų rinktinės sužinojo savo būsimas varžoves Europos čempionatuose 2019 – ųjų metų vasarą.

Europos merginų iki 19 metų čempionatas 2019 liepos mėnesį vyks Klaipėdoje. Be mūsų šalies rinktinės Lietuvoje varžysis dar 7 komandos: Čekija, Makedonija, Turkija, Šveicarija, Farerų Salos, Gruzija ir Kosovas. Mūsų merginų rinktinė varžysis B grupėje kartu su Makedonijos, Šveicarijos ir Gruzijos rinktinėmis.

Šios kartos rinktinių varžybų organizavimas Lietuvai patikėtas jau antrą kartą. Praėjusių metų vasarą čempionatas buvo vykdomas Klaipėdoje, o mūsų šalies rinktinė užėmė antrąją vietą ir nusileido tik finale Portugalijos rinktinei.

Lietuvos U17 merginų laukia kelionė į Gruziją, kur mūsų rinktinė žais vienoje grupėje su Suomijos, Šveicarijos, Gruzijos ir kaimyninės Latvijos rinktinėmis. Šios kartos merginoms tai bus pirmasis Europos čempionatas. Šią vasarą merginos varžėsi Europos jaunučių žaidynėse, kur buvo susitikę su būsimų pirmenybių šeimininkėmis Gruzijos rankininkėmis. Tuomet pergalę šventė Lietuvos merginų rinktinė.

Varžybų rezultatai