Lietuvos moterų rankinio pirmenybių mažajame finale – pirmoji Alytaus klubo pergalė

2015-04-22

Trečiadienį pirmas Lietuvos moterų rankinio pirmenybių mažojo finalo rungtynes žaidė Alytaus „SRC-Margiris“ ir Kauno „Širšės Gaja-Etnomedijos intercentras“. Susitikimą po kontrastingų kėlinių laimėjo Alytaus rankininkės rezultatu 30:28 (10:17) ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį santykiu 1:0.

Nugalėtojas į pergalę vedė atakų lyderės Gabija Ustilaitė (9 įvarčiai) ir Laura Kostantinavičiūtė (8 įv.).

Kauniečių gretose pasižymėjo Miglė Lazutkaitė ir Eglė Laurinavičiūtė (po 7 įv.) bei Nikola Aina Krulytė (6 įv.).

„Šios Lietuvos moterų pirmenybių pirmos rungtynės dėl bronzos medalių pasižymėjo dviems skirtingais kėliniais. Pirmoje rungtynių dalyje ryškiai dominavo kaunietės, kurios jį laimėjo net 7 įvarčių skirtumu. Antroje pusėje jau labiau išsiskyrė Alytaus rankininkės, kurios gana nelengvai, tik dvikovos pabaigoje, palaužė kiek pavargusias Kauno „širšiukes“. Reikia pažymėti, kad „Širšės“ pirmavo net iki 55-os susitikimo minutės, tačiau finiše geriau sužaidė rungtynių šeimininkės, išplėšė pergalę dviejų įvarčių persvara“, – po mačo sakė dvikovos inspektorius Silvijus Kisinas.

Antrasis šių komandų mažojo finalo susitikimas vyks gegužės 2 d. Kaune.

Savaitgalį laukia intriguojančios moterų dvikovos

Dėl Lietuvos pirmenybių aukso medalių kovas šeštadienį pradės Šiaulių SM „Dubysa-ŠSVM“ ir Klaipėdos „Viesulo“ komandos. Jos taip pat rungtyniaus iki dviejų pergalių.

Lietuvos moterų rankinio lygos keturi stipriausieji kolektyvai čempionato kovas atnaujins po savaitgalio Baltijos lygos finišo Minske.

Finaliniame Baltijos lygos moterų ekipų ketverte dėl medalių su Baltarusijos kolektyvais grumsis Kauno „ACME-Žalgiris“ komanda.

Šeštadienį kaunietės pusfinalyje susitiks su HC „Gomel“ septyniuke. Kitame pusfinalyje kovos Minsko „BNTU-BelAZ“ ir Gardino HC „Gorodničanka“ klubai.

Sekmadienį mūsiškės, priklausomai nuo baigties su Gomelio rankininkėmis, grumsis abar dėl aukso, arba dėl lygos bronzos medalių.

Varžybų rezultatai