Lietuvos moterų rankinio rinktinė sužinojo atrankos turnyro varžoves

2016-07-28

Lietuvos moterų rankinio rinktinė sužinojo savo varžoves, su kuriomis varžysis atrankos turnyre į 2017 metų pasaulio moterų rankinio čempionatą. Atrankos etapas kitaip nei ankščiau, kuris vykdavo namų ir išvykos varžybų principu šį kartą vyks turnyro formatu.Norvegija - Lietuva 2016 m.

Atrankoje viso dalyvauja 15 nacionalinių moterų rinktinių: Ukrainos, Slovakijos, Lietuvos, Graikijos, Baltarusijos, Turkijos, Šveicarijos, Kosovo, Austrijos, Islandijos, Makedonijos, Farerų salų, Italijos, Portugalijos ir Izraelio rankinio rinktinės. Visos komandos suskirstytos į keturias grupes. Pirmosios trys grupės suskirstytos po keturias komandas, o paskutiniojoje ketvirtojoje rungtyniaus trys komandos.

Lietuvos moterų nacionalinė rankinio rinktinė savo atrankos grupėje susitiks su Ukrainos, Slovakijos ir Graikijos nacionalinėmis komandomis. Atrankos turnyras deja vyks ne Lietuvoje, o Slovakijoje, lapkričio 25-27 dienomis.

 

Group 1 Group 2 Group 3 Group 4
Ukraine Belarus Austria Italy
Slovakia Turkey Iceland Portugal
Lithuania Switzerland FYR Macedonia Israel
Greece Kosovo Faroe Islands xxx

 

Į kitą atrankos turnyro etapą iš pirmosios grupės, kurioje rungtyniauja lietuvaitės išeis dvi komandos taip pat dvi komandos toliau žengs ir iš antrosios bei trečiosios grupės. Į kitą etapą iš ketvirtosios grupės pateks tik viena komanda.

Varžybų rezultatai