Lietuvos moterų rinktinė baigia antrąją treniruočių stovyklą. Audingos Kniubaitės komentaras

2016-10-11

Audinga Kniubaitė (LRF nuotr)Šiandien savo antrąją stovyklą Kaune baigia Lietuvos moterų rankinio rinktinė, kuri ruošiasi lapkričio mėnesį vyksiančioms Europos čempionato atrankos varžyboms Slovakijoje. Pajėgiausios šalies rankininkės į stovyklą, su naujuoju rinktinės treneriu Bo Miltonu Andersenu, rinkosi jau antrą kartą šį rudenį. Tiesa, pirmojoje stovykloje nedalyvavo užsienyje rungtyniaujančios lietuvaitės.

Kaune merginos rinkosi spalio 3 dieną ir pagrindinė šalies rinktinė treniravosi kartu iki spalio 9 dienos, tuo tarpu paskutinės dvi treniruočių dienos buvo skirtos rezervinei šalies komandai. Pagrindiniai šios stovyklos tikslai buvo sustiprinti komandos tarpusavio ryšį, patobulinti taktinį pasirengimą bei nušlifuoti žaidimo braižą.

Šeštadienį moterų rinktinė sužaidė kontrolines rungtynes su Garliavos vaikinų ekipa. Rinktinės narės aikštėje ne tik kad nenusileido vyrukams, bet rungtynes dar sugebėjo ir laimėti rezultatu 32:24.  Moterų rinktinės gretose rezultatyviausiai rungtyniavo net 8 įvarčius pelniusi Diana Šatkauskaitė, kuri šiuo metu pradeda legionierės karjerą Islandijoje. Po 5 įvarčius nacionalinei komandai pelnė Audinga Kniubaitė, Živilė Jurgutytė bei Marija Gedroit.

Anot rinktinės senbuvės Audingos Kniubaitės rinktinė dar ieško savojo žaidimo, tačiau progresas yra juntamas ir susižaidimas su kiekviena diena vis gerėjo. „Daug darbo įdėjome per treniruotes, kurios buvo sunkios, tačiau efektyvios. Galiu teigti, kad po šios stovyklos tapome tikra komanda. Visos merginos dirba noriai ir stengiasi dėl bendro rezultato. Be abejo dar yra daug tobulintinų vietų, tačiau tikiu, jog atrankos varžyboms spėsime deramai pasiruošti.“

Lietuvos moterų rankinio rinktinė savo varžybas Slovakijoje pradeda Lapkričio 25 dieną, o mūsų varžovėmis bus Slovakijos, Graikijos bei Ukrainos rinktinės.

Varžybų rezultatai