Lietuvos moterų rinktinė sužinojo varžoves Pasaulio čempionato atrankoje

2020-07-08

Trečiadienį ištraukti pirmojo atrankos etapo į 2021 metų pasaulio čempionatą burtai. 17 komandų buvo suskirstytos į 5 grupes po 3 arba 4 rinktines.

Lietuvos rinktinė pateko į antrąją grupę kartu su Šiaurės Makedonija, Islandija ir Graikija.

Pirmojoje grupėje kausis Slovakijos, Ukrainos ir Izraelio rinktinės. Trečiojoje – Turkija, Portugalija ir Suomija. Ketvirtojoje – Austrija, Italija, Kosovas, Penktojoje – Baltarusija, Šveicarija bei Farerų salos.

Karolis Kaladinskas Lietuvos rinktinėLietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Karolis Kaladinskas burtais liko patenkintas.

„Labai nenorėjome Baltarusijos ir Ukrainos rinktinių, tai džiaugiamės, kad negavome jų. Iš to, ką gavome reiktų visu pirmą išskirti Islandijos rinktinę, kuri jau dabar ruošiasi ir yra surengusi treniruočių stovyklą.

Viskas priklausys nuo to, ką pavyks surinkti mums patiems. Jeigu turėsime visas šiuo metu geriausias žaidėjas, tuomet galėsime kautis dėl patekimo į kitą etapą. Kitu atveju, tai padaryti bus labai sudėtinga.

Turime pajėgių žaidėjų užsienyje, kurios labai tikiuosi, kad prisidės. Bendrauju su jomis ir tikrai yra didelis noras bei susidomėjimas iš jų pusės“, – kalbėjo strategas,

Šio etapo rungtynės bus žaidžiamos vieną savaitgalį lapkričio 27–29 arba gruodžio 4–6 dienomis. Į kitą etapą pateks dvi pirmąsias vietas grupėje užėmusios komandos.

Įveikus šį etapą lietuvaitėms dar tektų susikauti su viena iš Europos čempionato rinktinių, kuri į planetos pirmenybes nepateks tiesiogiai.

 

Varžybų rezultatai