Lietuvos moterų rinktinė užbaigė pirmąją treniruočių stovyklą

2016-09-15

Šiandien Lietuvos moterų rankinio rinktinė baigė savo pirmąją treniruočių stovyklą surengtą Kaune. Tris dienas vykusioje stovykloje, 20160913_160305kartu su naujaisiais rinktinės treneriais iš Danijos Bo Miltonu Andersenu bei Larsu Sune Pedersonu, mūsų rinktinės žaidėjos pradėjo pasirengimo etapą prieš Lapkričio 25-27 dienomis Slovakijoje vyksiantį 2017 metų Pasaulio čempionato atrankos etapą. Lietuvos varžovėmis atrankoje šįkart bus Slovakijos, Graikijos bei Ukrainos nacionalinės komandos.

Pagrindinis šios trumpos stovyklos tikslas buvo naujiesiems treneriams iš arti susipažinti su Lietuvos moterų rankinio žaidėjomis bei pradėti formuoti komandos branduolį. Šioje pirmojoje stovykloje dar nedalyvavo užsienyje rungtyniaujančios Lietuvos rankininkės, tačiau tikimasi jų pagalbos sulaukti jau spalio 3 – 12 dienomis vyksiančioje antrojoje pasirengimo stovykloje.

Po šios dienos treniruotės kalbinta viena perspektyviausių Lietuvos rankininkių Inesa Verbovik teigė, jog merginos jau nuo pat pirmų treniruočių rimtai kibo į darbus ir yra pasirengusios pradėti naują Lietuvos moterų rankinio etapą.

verbovik_inesaKaip vertintumėte pirmąjį pasirengimo stovyklos etapą?

Pasirengimas vyksta intensyviai, treniruojamės du kartus per dieną, po 2 valandas. Treniruotėse akcentuojama tiek gynyba, tiek puolimas, treneriai bei merginos nusiteikę rimtai, todėl vyrauja tikrai labai darbingos nuotaikos. Visos  stengiamės pateisinti trenerių lūkesčius bei įgyvendint užbrėžtus tikslus. Labai norisi, jog su šia stovykla, šiais treneriais bei šia komanda prasidėtų naujas rinktinės etapas.

Ar galima jau dabar įžvelgti kažkokių pokyčių rinktinės treniruočių procese?
Kadangi dabar rinktines treneriai yra danai , tai ir treniruotės savaime aišku visai kitokios. Jie stengiasi musu rinktinei pritaikyti europietiškesnio stiliaus žaidimą, kuriame yra akcentuojamas greitis. Treniruočių procesas yra tikrai įdomus ir stengiamės iš jo pasiimti kiek galima daugiau.

Prie stovyklos, kaip ir dar keletas merginų, prisijungei tiesiai po rungtynių Turkijoje. Ar nebuvo sunku iš karto grįžus kibti į darbą jau su moterų rinktine?

Taip jau gavosi, kad viskas išpuolė vienu metu: ir sunkios rungtynės Turkijoje, ir rinktinės stovykla. Aišku nuovargis tikrai jaučiasi, tačiau stovyklos metu tikrai atsirado tų papildomų jėgų ir noro bei motyvacijos dirbti tikrai netrūko. Galų gale, laukia įdomus ir sunkus sezonas, kurio metu tikrai reikės ir toliau sunkiai dirbti, turime būti tam pasiruošę.

Varžybų rezultatai