Lietuvos rankininkai neišskrido į Izraelį

2021-03-08

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pirmadienio rytą neišskrido į Izraelį, kur turėjo žaisti 2022-ųjų metų Europos rankinio čempionato atrankos rungtynes su šios šalies rankininkais.

Lietuvos rankininkai pasitinka Izraelio iššūkį – nuotr. rankinis.lt

Mūsų šalies rinktinė pirmadienį iš Vilniaus turėjo skristi į Stambulą, o iš ten pasiekti Tel Avivą, tačiau didžioji dalis skrydžių į šį miestą pirmadienį dėl koronaviruso grėsmės buvo atšaukti. Tarp jų ir skrydis Stambulas–Tel Avivas, kuriuo Izraelį turėjo pasiekti lietuviai.

Lietuvos ir Izraelio rungtynės turėjo vykti antradienį, tačiau dabar laukiama Europos rankinio federacijos (EHF) sprendimo.

Izraelio rinktinė kol kas yra sužaidusi vos vienerias rungtynes šiame atrankos cikle, kadangi buvo atidėtos ir jų rungtynės su Islandijos rankininkais.

Nukeltą susitikimą Islandija ir Izraelis Tel Avive turėjo žaisti kovo 11 dieną, tačiau yra atšauktas ir skrydis, kuriuo Tel Avivą turėjo pasiekti ir Islandijos rinktinė. Tad šių rungtynių likimas taip pat lieka neaiškus.

Kovo 14 dieną Lietuva ir Izraelis dar vienerias rungtynes turi žaisti Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje, tačiau lieka atviras klausimas, ar patys Izraelio rankininkai galės pasiekti Lietuvą.

Varžybų rezultatai