Lietuvos rankinio federacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su LSU

2016-01-27

Trečiadienio popietę Lietuvos rankinio federacija ir Lietuvos sporto universitetas (LSU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Oficialiame susitikime parašus ant sutarčių padėjo LRF prezidentas Antanas Skarbalius ir LSU rektorius Albertas Skurvydas.Sutarties pasirašymas

Po sutarties pasirašymo federacijos prezidentas A. Skarbalius teigė, kad LRF su Lietuvos sporto universitetu bendradarbiauja jau anksčiau, nei kad buvo pasirašyta sutartis: „Mes labai artimai ir glaudžiai bendradarbiaujame jau keleri metai. Dabar tiesiog viską formalizavome ir numatėme, kokias problemas galime spręsti kartu. Mums svarbus trenerių rengimas ir jų pripažinimo tvarka. Labai svarbu, kad federacijos išduotos licencijos būtų pripažįstamos sporto mokyklose“, – esminius bendradarbiavimo kriterijus pabrėžė A. Skarbalius.

Bendradarbiavimo sutartyje taip pat numatyta vykdyti bendrus seminarus, tobulinti treniravimo sistemų studijų programą bei vykdyti kitus bendrus projektus, susijusius su rankinio sporto šakos vystymu.

Varžybų rezultatai