Lietuvos rankinio federacija turi naują stiprų partnerį

2016-07-14

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) atstovai birželio 16 dieną  pasirašė bendradarbiavimo sutartį su viena stipriausių įmonių Lietuvoje – UAB ,,Energijos tiekimas’’.

Generalinis remėjas

Generalinis remėjas

Naujasis LRF partneris Energijos tiekimas UAB priklauso didžiausiai šalyje energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“ ir yra didžiausias lietuviško kapitalo nepriklausomas elektros energijos tiekėjas. Bendrovė yra pritraukusi didžiausią klientų skaičių laisvoje elektros energijos rinkoje, kuris šiuo metu viršija 6 tūkst. „Energijos tiekimas“ yra vienintelis sertifikuotos elektros energijos, pagamintos Lietuvoje iš atsinaujinančių išteklių, tiekėjas.

 

LRF prezidentas Donatas Pasvenskas neslėpė džiaugsmo pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi su stabilia įmonę, kuri vykdo veiklą jau nuo 1991 metų

Paklaustas D.Pasvenskas teigė, jog: Džiaugiasi, kad UAB ,,Energijos tiekimas“ tapo Lietuvos rankinio federacijos partnere ir Europos aštuoniolikmečių rankinio čempionato generaline rėmėja. Tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas bus ilgalaikis ir kartu galėsime siekti aukščiausių tikslų.

Europos U18 rankinio čempionatas, kurį ir remią UAB ,,Energijos tiekimas’’ vyks Kaune, rugpjūčio 15 -21 dienomis

 

Daugiau informacijos apie čempionatą galite rasti čia: http://www.kaunas2016ehf.com

Varžybų rezultatai