Lietuvos rankinio klubų darbo socialiniuose tinkluose įvertinimas

2016-01-02

Įvairios visuomenės informavimo priemonės yra naudojamos labai plačiai šių dienų sporte. Nuo komandų ar atskirų atletų darbo ir rezultatų viešinimo iki šventinių sveikinimų ar linksmų nutikimų, kurie ypatingai populiarūs socialinėse medijose. Socialiniai tinklai yra privaloma priemonė, kuria naudotis turi visi klubai. Visų pirma, turi būti suprantama, jog rungtynės vyksta ne tik tam, jog būtų išaiškintas nugalėtojas. Tai yra ir reginys, kuris laikomas preke. Todėl apie šią prekę privalu žinoti plačiai visuomenei: sirgaliams, eiliniams lankytojams, draugams ar giminaičiams. Tad ir panagrinėjome bei įvertinome šalies rankinio klubų darbą socialiniuose tinkluose.

Geriausiai dirbantys internete

KTU rankinio klubas

KTUhandball facebook„KTU Handball“ – jau ilgą laiką bene geriausias pavyzdys visiems šalies rankinio klubams. Lietuvos I-oje vyrų lygoje rungtyniaujantys rankininkai patys aktyviai prisideda prie naujienų socialiniuose tinkluose skleidimo. Jų klubo Facebook paskyra labai tvarkinga. Nuolat įkeliamos nuotraukos iš rungtynių, pridedami rungtynių aprašymai. Nors internetinio puslapio šis klubas ir neturi, tačiau Facebook paskyrą panaudoja maksimaliai: sukurti KTU lentelėsatskiri puslapiai (lentelės), kur galima rasti turnyrinę čempionato lentelę, varžybų tvarkaraštį, žaidėjų statistiką. Ir, žinoma, šios lentelės nuolat atnaujinamos. Tačiau tai ne viskas, ką KTU rankinio klubas daro pagirtinai. Ypatingai džiugu, jog KTU naudoja ir Instagram socialinį tinklą, kuriame taip pat galima rasti užfiksuotų akimirkų iš komandos rungtynių ar kitų veiklų. Nors pastarosiomis savaitėmis Facebook paskyroje nebuvo daug atnaujinimų, tačiau vis tiek džiaugiamės tokiu atliekamu darbu ir linkime nesustoti.

Vilniaus HC „Vilnius“

Šiais metais vilniečiai stebina ne tik geru žaidimu aikštelėje, tačiau ir pavyzdingu darbu socialiniuose tinkluose. Pirmiausia, HC Vilnius šiais metais startavo su įdomia ir naudinga rubrika, kurioje pristatomi ekipos žaidėjai. HC Vilnius rubrikosKitas svarbus pastebėjimas, jog visada klubo Facebook paskyroje galima greitai rasti naujausias rungtynių nuotraukas. Sezono pradžioje vilniečiai dažniau dalijosi video medžiaga, kurios metų pabaigoje pasigedome. Bet tikimės, jog visai greitai išvysime daugiau video vaizdų iš komandos gyvenimo.

Alytaus „Almeida-Stronglasas“

Jau prasidėjus šių metų sezonui alytiškiai vis aktyviau reiškėsi nternete. Jeigu reikėtų išskirti, kam neturėjome priekaištų paskutinį 2015-ų metų mėnesį, tai drąsiai galėtumėme sakyti, jog tai buvo Almeida-Stronglasas. Alytaus Almeida StronglasasKokybiškos rungtynių nuotraukos, vaizdo reportažai, trenerio komentarai, rungtynių rezultatai.  Viskas pateikiama labai objektyviai pasibaigus rungtynėms.

Įvertinimas

Džiaugiamės šių trijų klubų atliekamu darbu. Esate pastebėti ir matomi, todėl Lietuvos rankinio federacija nori Jus motyvuoti tolimesniems darbams. Dovanojame po 2 kvietimus į artėjančias Lietuvos vyrų rinktinės rungtynes su Slovakijos komanda bei skiriame partnerių „Rexona“ prizus. Apdovanojimai skiriami asmenims, tiesiogiai dirbantiems su klubo socialiniais tinklais.

Neliko nepastebėti

Šaunu, jog turime ir daugiau klubų Lietuvoje, kurių darbą tikrai verta paminėti. Vertėtų išskirti SK Molėtai, Šalčininkų „Sokol“, Vilniaus VHC „Šviesa“, Kauno „Granitas-Gaja-Karys“. Būtent šių klubų Facebook paskyrose nuolatos galima rasti kokybiškai užfiksuotas rungtynių akimirkas. „Sokol“ karts nuo karto pasidalina akį traukiančiais video montažais, SK Molėtai – archyvinėmis ir retomis nuotraukomis, o „Šviesa“ ir „Granitas“ – šviežiais vaizdais iš rungtynių akimirkų. Visiems nepaminėtiems klubams linkime pasitempti, o pagirtiems – neužriesti nosies. Skleiskime žinią apie šalies rankinį kartu. Jeigu reikėtų pagalbos darbuojantis socialiniuose tinkluose, visada galite kreiptis ir parašyti mums. Padėsime.

Dėl prizų atsiėmimo rašykite: laurynas@rankinis.lt

Varžybų rezultatai