Lietuvos rankinio lygoje pergalę pasiekė alytiškiai

2019-10-30

DRA-GRA2Antradienio vakarą Lietuvos rankinio lygos rungtynėse Kauno „Granitas-Karys“ namuose patyrė pralaimėjimą. Rezultatu 26:32 (18:15) nusileista Alytaus „Varsos-Stronglaso“ekipai.

Pirmame kėlinyje kauniečiai krovėsi įvarčius, o alytiškiai nuo pat pradžių pateko į duobę – 2:1, 5:1, 7:3.

Kėliniui įpusėjus Alytaus komanda ėmė mažinti atsilikimą ir beveik buvo sugebėjusi išlyginti rezultatą – 8:5, 10:8, 12:11.

Vis dėlto „Granitas-Karys“ vėl padidino savo persvarą iki trijų įvarčių ir ją išlaikė iki kėlinio pabaigos – 15:12, 18:15.

Antrąją rungtynių pusę geriau pradėjo svečiai iš Alytaus, sužaidę atkarpą 1:6. Tai buvo rungtynių lūžis, kai „Varsa-Stronglasas“ pagaliau išlygino ir persvėrė rezultatą savo naudai – 19:21.

Alytiškiai greičio pedalo neatleido ir toliau didino savo atotrūkį – 21:24, 23:28. Paskutines penkias rungtynių minutes komandų žaidimas buvo apylygis, tačiau „Varsa“ pergalės nebepaleido ir namo išvyko su pergale šešių įvarčių skirtumu – 26:32.

„Varžovai gerai gynėsi antrame kėlinyje, o mes strigome puolime. Galbūt trūko pasiruošimo, nes mūsų pasiruošimas buvo labiau akcentuotas į Europos taurės rungtynes. Galbūt dar reikia laiko atsigauti. Sunku lyginti prieš sezoną žaistas rungtynes su „Varsa-Stronglasu“ ir šiandienos žaidimą. Alytiškiai atvažiavo nusiteikę, susikaupę, jų gera žaidybinė forma“, – mintimis po rungtynių dalijosi Kauno „Granito-Kario“ žaidėjai Karolis Dambrauskas ir Paulius Šarkauskas.

„Varsos-Stronglaso“ vyriausiasis treneris Egidijus Petkevičius tradiciškai gyrė savo komandą už kovingumą.

„Pirmą kėlinį daug praleidome įvarčių – tai jau darosi tarsi mūsų liga. Bet vyrai tada susimąsto ir antras kėlinys būna visai kitoks. Kalbant apie rungtynes, granitiečių suoliukas buvo labai trumpas, manau, tai turėjo įtakos galutiniam rezultatui. Sakyčiau, kad visi vyrai, kurie buvo aikštelėje, verti pagyros, nes kovojo. Ypač veteranai, kurie laužė savo senus kaulus kovodami dėl kiekvieno kamuolio. Po rungtynių jaunimui sakiau – žiūrėkit, mokykitės, kaip žaidžia vyresnieji“, – geros nuotaikos neslėpė alytiškių strategas.

Kitos čempionato rungtynės vyks šį trečiadienį, spalio 30 d., Sostinėje VHC „Šviesa“ priims „Kauno Ąžuolą-KTU“, o  19.30 val. HC „Vilnius“ priims Klaipėdos „Dragūną“.

„Granitas-Karys“: Karolis Grigas – 8, Paulius Šarkauskas – 5, Karolis Dambrauskas – 4, Tadas Bučinskas – 3, Marijus Gudeika, Paulius Zėringis – po 2, Domantas Landa, Marius Kairys – po 1.

„Varsa-Stronglasas“: Gintautas Adamkevičius, Žygimantas Micevičius – po 8, Nedas Buronko, Rokas Lastauskas – po 5, Remigijus Čepulis – 4, Aurelijus Sabonis – 2.

Varžybų rezultatai