Lietuvos rankinio lygoje – truškinami rezultatai

2020-01-26

Šiandien Lietuvos rankinio lygoje vyko dvejos rungtynės – Šiauliuose “SC Dubysa” neatlaikė Alytaus “Varsos-Strongalso” tempo ir pralaimėjo rezultatu 27:45 (9:26). Tuo tarpu Kauno LSMU VA sporto salėje “Granitas-Karys” priėmė HC “Vilnių”, kurį nugalėjo rezultatu 37:30 (19:14).

Dzūkai greitomis atakomis palaužė šiauliečius

siauliai varsaSaulės mieste žaidimo intriga dingo dar neįpusėjus pirmajam kėliniui (1:3, 3:6, 5:12). Dzūkai negailestingai baudė šiauliečius už daromas klaidas ir greitai 7-8 įvarčių skirtumas padvigubėjo (7:14, 8:20, 9:25). Pirmasis kėlinys baigėsi svečių iš Alytaus persvara – 9:26.

Dzūkai nurimti neketino ir pamažu tolo nuo priešininkų – 13:31, 17:36. Šis 18-19 įvarčių skirtumas ir skyrė komandas iki pat rungtynių pabaigos – 20:39, 25:43. Kova baigėsi Alytaus “Varsos-Stronglaso” pergale rezultatu 27:45.

“Nuo pat pradžių sekėsi sunkiai, alytiškiai puikiai pasirodė greitomis atakomis. Nesugebėjome grįžti į gynybą, todėl paleidome iš rankų pirmą kėlinį. Traumuoti žaidėjai ir jaunieji žaidėjai taip pat dar nepakankamai pajėgūs, tačiau bandė padėti ir tie, ir tie. Kovojome, stengėmės, tačiau yra, kaip yra”, –  po rungtynių neslėpė Šiaulių “SC Dubysa” žaidėjas Donatas Stripeika.

“Tikėjomės sunkesnių rungtynių. Tačiau pavyko greitos atakos. Įmetėme, apsigynėme ir rezultatas toks ir yra”, – komandai didesnių pastabų neturėjo Alytaus “Varsos-Stronglaso” žaidėjas Nedas Buronko.

Šiaulių SC “Dubysa”: Tomas Baliutavičius – 10, Arūnas Tribė – 6, Robertas Ramašauskas, Aivaras Budrys, Donatas Stripeika ir Džiugas Saliamoris – po 2, Rokas Zdanavičius, Povilas Šalna ir Marius Buožys – po 1.

Alytaus “Varsa-Stronglasas”: Nedas Buronko – 15, Tautvydas Petrušauskas – 10, Rokas Lastauskas – 5, Armandas Sinkevičius, Arnas Lubauskas – po 3, Gintautas Adamkevičius, Remigijus Čepulis ir Edvinas Grėbliūnas – po 2, Simonas Babarskas, Ridas Čeginskas ir Tomas Straigys – po 1.

Banguotame žaidime pergalę išplėšė “Granitas”GRA-VIL3

Nors aikštelės šeimininkams rungtynių pradžia buvo nebloga ir per pirmąsias minutes jau pirmavo 4 įvarčiais, tačiau šią persvarą vilniečiai greitai ištirpdė ir persvėrė rezultatą savo pusėn (4:1, 6:2, 7:6, 8:10). Kėlinio laikui einant į pabaigą “Granitas” susiėmė, susigrąžino savo turėtą persvarą ir užbaigė kėlinį rezultatu 19:14.

Antrąjį kėlnį vilniečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 3 įvarčių, tačiau arčiau priartėti taip ir nepavyko (22:19, 24:21, 28:25). Paskutinėmis rungtynių minutėmis “Granitas-Karys” padidino tempą dar kartą, neleido įmesti 3 baudos metimų ir užsitikrino pergalę rezultatu 37:30.

“Pradžia buvo nekokia, atrodo, kad jau pirmavome ir sugebėjome iššvaistyti pranašumą, mes dažnai jau taip mėgstame padaryti sau. Tikėjomės ir mažiau įvarčių praleisti, tačiau bet kokiu atveju mes įmetėme daugiau ir laimėjome”, – pozityvus po rungtynių išliko Kauno “Granito-Kario” vartininkas Lukas Gurskis.

“Nuotaikos nekokios, nesmagu pralaimėti dvejas rungtynes iš eilės. Buvo ir gero žaidimo, ir blogo. Tačiau pergalę praradome, nes neapsigynėme, neapgynėme vartininko nuo linijos žaidėjų, įsivėlėme į mums neparankų greitą žaidimą”, – komandos žaidimo trūkumus įvardino  HC “Vilnius” žaidėjas Evaldas Veida.

Kauno “Granitas-Karys”: Paullius Šarkauskas – 9, Tadas Bučinskas – 8, Karolis Dambrauskas, Modestas Štarolis, Karolis Grigas, Dovydas Kodys – po 4, Marius Kairys – 2, Marijus Gudeika ir Paulius Zėringis – po 1.

HC “Vilnius”: Vaidas Drevinskas ir Martynas Žala – po 7, Robertas Skobas – 6, , Martynas Lapinskas – 4, Domantas Raudonius – 3, Tautvydas Damašauskas ir Deivydas Matulis – po 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės – jau rytoj.  13 val. VK sporto salėje (buv. LEU sporto salė) VHC “Šviesa” priims Panevėžio “KKSC-RSSG-Grifo” rankininkus.

Varžybų rezultatai