Lietuvos rankinio rinktinės rėmėju tapo „Sushi Express“

2021-12-01

Lietuvos vyrų rankinio rinktinės pagrindinių rėmėjų gretas papildė visų mėgstamas prekės ženklas „Sushi Express“.

Lietuvos rankinio rinktinė Vilniuje

UAB „Restoranų grupės FORTAS“ generalinis direktorius Valdas Meržvinskas pabrėžė, kad pastarieji Lietuvos rankininkų pasiekimai tapo įkvepiančiu pavyzdžiu ir jų matomumas šalyje turi tapti dar didesnis.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Lietuvos vyrų rankinio rinktinės sėkmės.

Prekės ženklas „Sushi Express“ siekia populiarinti sveiką mitybą, propaguoti sveiką, judrų, sportišką gyvenimo būdą ir sportą apskritai.

Siekiame išryškinti, pabrėžti ir prisidėti prie sėkmės istorijų, kurios stebina, įkvepia bei kviečia didžiuotis.

Manome, kad Lietuvos vyrų rankinio rinktinės pasiekimai yra būtent tas atvejis, kurį reikia remti, skatinti ir kuo plačiau komunikuoti“, – kalbėjo V.Meržvinskas.

LRF generalinis sekretorius Miglius Astrauskas pažymėjo, kad rankinio sportą atrandantys nauji rėmėjai suteiks finansinio stabilumo ir padės geriau ruoštis artėjančiam čempionatui.

„Visi su dideliu nekantrumu laukiame sausio mėnesį Vengrijoje ir Slovakijoje vyksiančio Europos rankinio čempionato, kuriame po ilgos pertraukos dalyvaus ir mūsų šalies rinktinė.

Norime suteikti mūsų sportininkams kuo geresnes pasirengimo sąlygas ir užtikrinti jiems kuo sklandesnį dalyvavimą pirmenybėse, todėl labai džiugu, kad turime naują tvirtą partnerį „Sushi Express“.

Džiaugiamės, galėdami pradėti šį bendradarbiavimą, ir tikimės, kad šis čempionatas taps puikiu atspirties tašku naujoms rankinio aukštumoms mūsų šalyje“, – teigė M.Astrauskas.

Lietuvos rankininkai kovas Europos čempionate pradės sausio 13 dieną rungtynėmis su Rusijos rinktine. Vėliau lauks kovos su Slovakijos ir Norvegijos rankinio rinktinėmis.

Varžybų rezultatai